Дубляни у складі Львівської МТГ — рішення Верховного Суду

Дубляни у складі Львівської МТГ — рішення Верховного Суду

Дубляни у складі Львівської МТГ — рішення Верховного Суду
Місто Дубляни у складі Львівської МТГ, фото архівне. Суспільне Львів

Касаційний адміністративний суд Верховного Суду залишив місто Дубляни у складі Львівської МТГ. Таким чином суд задовольнив скарги Кабміну та Львівської ОВА. Про це повідомив у Facebook заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

"Дубляни – це Львівська МТГ. Маємо рішення касації. 19 жовтня була винесена постанова Верховного суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду. Отож, офіційно й безповоротно: Дубляни – частина Львівської громади", — написав Любомир Зубач.

Верховний Суд скасував рішення Окружного адміністративного суду Києва від 22 вересня 2021 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 7 грудня 2021 року, що підтверджували виключення Дублян із Львівської МТГ.

Ця постанова не опублікована у Єдиному реєстрі судових рішень.

Що відомо

  • 27 травня 2020 року уряд затвердив перспективний план формування територій громад Львівської області. Загалом на Львівщині створили 73 об'єднані територіальні громади.
  • Зокрема, урядовці залишили Заболотцівську ОТГ, утворили Сокільницьку та Оброшинську ОТГ та затвердили Львівську ОТГ.
  • Відповідно до плану, Дубляни увійшли у склад Львівської МТГ.
  • 1 червня на Львівщині протестували мешканці міст Винники та Дубляни. Люди проти, аби їхні населені пункти увійшли до Львівської ОТГ.
На початок