Школяр з Хмельницького передав 70 тисяч гривень для ЗСУ

Школяр з Хмельницького передав 70 тисяч гривень для ЗСУ

Школяр з Хмельницького передав 70 тисяч гривень для ЗСУ
Фото: Суспільне Хмельницький

70 тисяч гривень на придбання дрона передав волонтерам восьмикласник з Хмельницького Олександр Посвістак. Як розповів Олександр, 25 тисяч гривень він назбирав самотужки, 45 тисяч – додали його батьки.

Чому хлопець вирішив придбати дрон для військових і як йому віддячили волонтери дізнавалось Суспільне.

Волонтери громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів" подарували трофейну зброю та стяг хмельницькому восьмикласнику Олександру Посвістаку за його небайдужість і те, що він передав 70 тисяч гривень на придбання дрона для українських військових.

"Напередодні до нас поступив запит від морських піхотинців, що їм потрібний дрон. Ми не знали, коли ми зможемо назбирати кошти, адже це коштовна річ і зараз збір вести все важче і важче", - сказала голова громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів" Катерина Луцик.

За її словами, саме тоді до їхньої громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів" звернулись батьки Олександра, які розповіли, що їхній син вирішив віддати усі свої заощадження для придбання дрона для військових.

"Це показує щирість і справжність, тому що не кожний дорослий здатний на такі вчинки, як ось сьогодні зробив цей хлопчина. Ми брали відразу два замовлення. Це був дрон і приціл нічного бачення. Більшу частину дійсно допомогла сім’я нам, частину ми доклали з нашої громадської організації, частину задонатили наші американські друзі", - каже дівчина.

Волонтери віддячили хлопцеві подарунками.
Волонтери віддячили хлопцеві подарунками. Фото: Суспільне Хмельницький

Як розповіла виконавча директорка громадської організації "Захист – об’єднання волонтерів" Леся Стебло, дрон вже придбали. За кілька днів його передадуть морським піхотинцям.

"На згадку Олександру ми від нашої громадської організації подарували трофейну зброю, яку теж розмалювала наша волонтерка, моя донька Аліна Стебло. Діти настільки включились в допомогу, навіть більше, ніж роблять дорослі. Вчинок Олександра є, на щастя, непоодиноким, але він є дуже зразковим", - говорить Леся Стебло.

Олександр Посвістак розповідає, що давно мріяв про дрон. Два роки тому – почав збирати на нього: "Я збирав собі на дрон, щоб знімати мальовничі краєвиди нашої країни. Майже кожен день я збирав собі в скарбничку".

За словами Олександра, він назбирав 25 тисяч гривень: "Бачив дуже багато відео в Ютубі, що деякі люди передають волонтерам різну допомогу. Я теж захотів. Я вирішив купити дрона для нашої армії, щоб був це маленький внесок у велику перемогу".

Рішення Олександра підтримали його батьки – Оксана та Анатолій. І додали сину ще 45 тисяч гривень, щоб вистачило на придбання дрона: "Ми сподіваємось, що це допоможе врятувати не одне життя. Ну, а від нього і від нас особисто це буде такий невеличкий вклад у велику справу. Я думаю, все буде Україна. Ми – переможемо".

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок