Обмеження на користування електроенергією: яка ситуація у райцентрах Полтавщини

Обмеження на користування електроенергією: яка ситуація у райцентрах Полтавщини

Обмеження на користування електроенергією: яка ситуація у райцентрах Полтавщини
фото: pixabay

Від 20 жовтня на Полтавщині, як і в інших областях України, запроваджують обмеження на використання електроенергії. Зокрема, скоротять енергоспоживання в чотирьох райцентрах регіону. Про це повідомили у місцевих радах.

У Миргородській громаді від 20 жовтня обмежать використання електроенергії на підприємствах, які рекомендувала обласна влада. Вуличне освітлення у громаді не працює давно, розповів Суспільному міський голова Сергій Соломаха.

У Кременчуці для стабілізації ситуації в енергетичній сфері 20 жовтня тимчасово зменшать кількість тролейбусів на трьох маршрутах. Про це повідомили на сторінці Кременчуцької міської ради у Facebook. Міський голова Віталій Малецький розповісти про обмеження використання електроенергії, які запровадили у громаді, відмовився.

Як написав Віталій Малецький на своїй сторінці у Facebook, у Кременчуці створили резерв питної та технічної води. Для цього приготували ємності великого об’єму та автоцистерни для розвезення води мікрорайонами міста.

У Лубенській громаді поки діють обмеження, які ухвалили 12 жовтня на засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Жителів просять вимикати прилади та пристрої, робота яких не є критично необхідною для діяльності підприємства, у нічні години вимкнути вуличне освітлення на прилеглих територіях, підсвічування вивісок та світлову рекламу. Про це повідомили на сайті Лубенської міської ради.

Як повідомляв у своєму Telegram-каналі Полтавський міський голова Олександр Мамай, від 20 жовтня у Полтавській громаді всі комунальні підприємства скоротять використання електроенергії на 50%. А підприємство "Полтаваелектроавтотранс" скорочує кількість тролейбусів на маршрутах на 30%. Вони мають працювати з 5:00 до 10:00.

Що відомо

  • З 10 жовтня внаслідок ударів, які завдали російські військові по території України, було зруйновано 30% українських електростанцій. Це спричинило масові відключення світла.
  • У четвер, 20 жовтня, по всій території України будуть запроваджуватись обмеження на користування електроенергією. Про це в ефірі телемарафону на Суспільному заявив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

Читайте також

Аварійне відключення світла на Полтавщині: що відомо про графік

На початок