Кияни вимагають встановити додаткові лави на станціях метро — петиція зібрала понад 6000 голосів

Кияни вимагають встановити додаткові лави на станціях метро — петиція зібрала понад 6000 голосів

Кияни вимагають встановити додаткові лави на станціях метро — петиція зібрала понад 6000 голосів
Люди перечікують повітряну тривогу в метро Фото: Уніан

Забезпечити зручність перебування на станціях метрополітену та встановити більше лавок просять жителі столиці. Про це йдеться у петиції, яку підтримали кияни на сайті Київської міської ради.

Автор петиції Віталій Дунюшкін просить подбати про більшу кількість місць для сидіння на станціях метро. Йдеться про те, що лавок для більш зручного перебування на станціях метро мало або й практично нема.

"Наприклад, на платформах станції Дружби народів зараз майже нема лав", — йдеться в тексті петиції.

Наразі зібрано більше ніж 6300 голосів киян із необхідних 6000 аби петицію розглянула міська рада та прийняла відповідне рішення.

Що відомо

  • Київська влада поки не встановлюватиме укриття на зупинках, тож радить користуватися вже наявними сховищами. На сьогодні в місті достатньо укриттів і бомбосховищ, щоб убезпечити своє життя, повідомили у КМДА.
  • З першого серпня, за рішенням Ради оборони Києва, наземний громадський транспорт, зокрема і приватні перевізники, під час повітряної тривоги зупинятимуть рух у безпечному місці. Пасажири після того, як пролунає сирена, не повинні залишатися на зупинках транспорту, а прямувати до найближчого укриття.
  • Метрополітен під час повітряної тривоги не здійснює перевезення наземними ділянками та закриває роботу станцій відкритого типу. Підземні станції працюють, зокрема як укриття.

Читайте також

Співали пісень. Як люди у столичному метро чекали кінця тривоги

У Києві через суд вимагають привести укриття в стан готовності

На Київщині створили Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації — КОВА

20 жовтня у Києві розпочнеться опалювальний сезон — Кличко

На початок