На Київщині створили Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації — КОВА

На Київщині створили Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації — КОВА

На Київщині створили Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації — КОВА
Фото: Уніан (ілюстративне)

У Київській області почав працювати Штаб оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального сезону. Він займатиметься вирішенням проблемних питань, що виникатимуть у жителів Київщини щодо теплопостачання домівок.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації

"Попри те, що внаслідок бойових дій на Київщині пошкоджено близько 27 тис. об’єктів, із перших днів деокупації регіону обласна влада спільно з органами місцевого самоврядування та Урядом докладає максимум зусиль, аби відновити пошкоджені об’єкти", — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що росіяни продовжують атакувати область, обравши за ціль об’єкти критичної та енергетичної інфраструктури. Тому вирішили створити Штаб оперативного реагування, який працюватиме цілодобово.

У разі виникнення проблемних питань щодо роботи ЖКГ, опалення домівок чи будь-яких інших питань щодо теплопостачання, жителі Київщини можуть звернутися за номером телефону: (044) 363 07 34.

В адміністрації нагадують, що опалювальний сезон починається згідно з рішенням місцевої влади за умови, якщо протягом трьох діб температура повітря на вулиці становить нижче 8 градусів тепла.

Що відомо

  • У Києві, внаслідок ракетних обстрілів РФ 18 жовтня, пошкоджені два об’єкти критичної інфраструктури. Через це частково було обмежене електро- та водопостачання на лівому березі столиці. В окремих населених пунктах Київщини теж вимкнули світло.
  • Фахівцям вдалося за 7 годин виконати технічні роботи та підключити клієнтів за резервною схемою живлення на час, поки буде відновлюватися зруйнована через обстріл інфраструктура. У Києві та у Броварському і Вишгородському районах Київської області відновили електропостачання

Читайте також

Мешканці Києва та області на 10% зменшили споживання електроенергії

20 жовтня у Києві розпочнеться опалювальний сезон — Кличко

На Київщині вночі очікують мокрий сніг

Вибір редакції

На початок