У львівських школах перенесуть осінні канікули

У львівських школах перенесуть осінні канікули

У львівських школах перенесуть осінні канікули
Суспільне Херсон

Цього року в львівських школах перенесуть осінні канікули. Таке рішення ухвалили задля економії електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Про те, коли розпочнуться канікули, наразі не повідомляють.

"Допоки на вулиці хороша погода, будемо пропонувати нашим школам перенести на пізніше осінні канікули. Наразі маємо у місті усі умови для того, аби продовжувати повноцінне навчання і при цьому зекономити енергоносії, тому маємо використати таку можливість", – каже керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

Також максимально продовжити навчання в теплий період року адміністраціям шкіл рекомендував департамент освіти і науки Львівської ОВА.

"Рекомендуємо режим роботи закладів освіти пристосувати до сучасних умов: максимально довго використати теплий період часу для проведення очного навчання; при зниженні температури розглянути питання щодо переведення шкіл на дистанційне навчання; розглянути можливість замість осінніх і весняних канікул провести довготриваліші зимові канікули", — повідомляють у департаменті.

Якщо ж після завершення тривалих зимових канікул у школах буде холодно, навчальним закладам радять розпочати навчання у віддаленому режимі. Після потепління — повернутися до очного навчання.

Читайте також

На Львівщині школам рекомендують приєднати осінні канікули до зимових

На Львівщині школам рекомендують відновити очну та змішану форми навчання

Вибір редакції

На початок