Електропостачання на лівому березі Києва відновлено

Електропостачання на лівому березі Києва відновлено

Електропостачання на лівому березі Києва відновлено
Фото: УНІАН

Енергетики ліквідували порушення в мережах, яке вдень 19 жовтня спричинило аварійне відключення електропостачання жителів Дарницького району Києва. Світло повернули в оселі близько 40 тисяч родин.

Про це повідомляє ДТЕК "Київські електромережі".

Зазначається, що причиною відключення електроенергії стала аварія на одному з об’єктів силового трансформатора. Відновлювальні роботи тривали годину.

Також енергетики закликають мешканців споживати електроенергію заощадливо: вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії у пікові години: з 6:00 до 11:00 та з 18:00 до 23:00. А власників бізнесу просять обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.

Що відомо

  • У Києві, внаслідок ракетних обстрілів РФ 18 жовтня, пошкоджені два об’єкти критичної інфраструктури у Деснянському районі. Через це частково було обмежене електро- та водопостачання на лівому березі столиці. В окремих населених пунктах Київщини теж вимкнули світло. Ввечері 18 жовтня у Києві та області електропостачання відновили.
  • Від ракетної атаки РФ на об'єкт критичної інфраструктури Києва зранку 18 жовтня загинули троє його співробітників. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко.

Читайте також

Окупанти оголосили "евакуацію" на Херсонщині, Іран може поставити РФ ракети. 238 день війни. Онлайн

На початок