Данілов: Воєнний стан в анексованих регіонах України — це підготовка до масової депортації населення

Данілов: Воєнний стан в анексованих регіонах України — це підготовка до масової депортації населення

Данілов: Воєнний стан в анексованих регіонах України — це підготовка до масової депортації населення
. Секретар РНБО Олексій Данілов. Фото: УНІАН

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Росія готується до масової депортації українського населення в "депресивні райони" Росії.

Про це секретар РНБО написав на своїй сторінці у Twitter.

"Воєнний стан Путіна в анексованих регіонах — це підготовка до масової депортації українського населення в депресивні райони для зміни етнічного складу окупованої території. Злочин, який має бути засуджений ООН і який вже був вчинений Росією в Криму й залишився не покараний", — написав Данілов.

19 жовтня президент РФ Володимир Путін підписав указ про "запровадження воєнного стану" на "приєднаних" до РФ територіях України — самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" та окупованих частин Херсонської та Запорізької областей.

Згідно з указом, воєнний стан має бути "запроваджений" з півночі 20 жовтня.

Також Путін запровадив "середній рівень реагування" в окупованому Криму, окупованому Севастополі, а також в прикордонних з Україною територіях РФ. Це Краснодарський край, Бєлгородська, Брянська, Воронезька, Курська та Ростовська області. Крім того, на "приєднаних" українських територіях Путін "запровадив" так звану "територіальну оборону".

Що відомо

  • На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня розпочались, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.
  • 30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".
  • 5 жовтня президент РФ Володимир Путін затвердив ратифікацію "договорів" про "прийняття" тимчасово окупованих територій України — "ДНР", "ЛНР", Запорізької та Херсонської областей — до складу РФ і підписав федеральні конституційні закони про "включення" їх до складу Росії.

Читайте також

Путін "запровадив" воєнний стан на окупованих РФ українських територіях. В ОПУ прокоментували

Окупанти оголосили "евакуацію" на Херсонщині, Іран може поставити РФ ракети. 238 день війни. Онлайн

На початок