Один загинув дорогою додому, у другого зупинилось серце. У Кропивницькому попрощались з військовими

Один загинув дорогою додому, у другого зупинилось серце. У Кропивницькому попрощались з військовими

Один загинув дорогою додому, у другого зупинилось серце. У Кропивницькому попрощались з військовими
Микола Ловчук (ліворуч) та Віктор Малиш (праворуч). Суспільне Кропивницький

З двома військовослужбовцями попрощались у Кропивницькому. 59-річний Віктор Малиш загинув, коли повертався додому на ротацію – його автомобіль наїхав на міну поблизу села Первомайське Донецької області. У 42-річного Миколи Ловчука під час несення служби зупинилось серце.

Микола Ловчук пішов добровольцем на фронт у 2014-му. Через декілька місяців виїхав за кордон, де працював далекобійником, розповів друг загиблого Віктор Бабич: "Коля ніколи нічого не боявся. Він і добрий був, і постояти за себе міг. Не було такого, щоб у нього був поганий настрій. І перед смертю, коли я приїжджав до нього в гості, розповідав, що він планує. Людина будинок будувала".

Зі слів тітки Миколи Ловчука, небіж змалечку любив автомобілі. Далекобійником пропрацював 20 років: "Гарно навчався у школі. Росли удвох з братом, мали рік різниці у віці. Гарна сім'я: батько був священиком, мама працювала швачкою".

Родичі військового Валентина і Олег Сас розповіли, що відмовляли зятя йти в армію через проблеми із серцем. Та він пішов в терцентр чи не одразу після повномасштабного вторгнення: "Його взяли на список, сказали, що покличуть за необхідності. Взяли через два тижні. І шість місяців ми не знали, де він. Він тільки доньці сказав, що він там, де тітка її. А тітка живе в Горлівці. Шість місяців воював, стало погано, госпіталізували, та після місяця реабілітації повернувся на фронт. Там серце і зупинилось"

Віктор Малиш був товариським, любив тварин, мав собаку, розповіла його сусідка Олена Гузова: "З його дружиною працюємо разом. 11 жовтня він уже не виходив на зв’язок. Я заспокоювала її. В понеділок, 17-го, ми вийшли на роботу, вона сказала, що візьме вихідний, бо треба у військкомат йти, дізнатись, що трапилось. І саме в понеділок зателефонували звідти і сказали, що він загинув".

Обидва військових воювали у Донецькій області. Їх поховали на Алеї слави Далекосхідного кладовища.

Читайте також

  • "За твоїм плечем". У Кропивницькому показали світлини жінок, які чекають рідних з війни.
  • "Джавеліна заслужила носити шеврони". Собаці, яка служить з гвардійцями Кіровоградщини, пошили однострій.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок