Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук готується до нового сезону

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук готується до нового сезону

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук готується до нового сезону
Фото: Суспільне Хмельницький

До нового змагального сезону готується хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук. Зараз вона тренується в рідному місті.

Про успіхи й невдачі спортсменки в сезоні, що минув, і про її плани на майбутні старти дізнавалось Суспільне.

Заслужений тренер України з легкої атлетики Вадим Крушинський проводить тренування для своїх вихованок – стрибунок Марини Бех-Романчук і Марії Горєлової. Розповів, готує їх до нового змагального сезону.

«Зараз, після достатньо тривалого відпочинку ми втягуємося, поки в нас по одному тренуванню в день, загальнофізичного характеру. Треба підготувати організм до важких навантажень, і вже надалі будемо збільшувати об’єм та інтенсивність тренувального процесу», - сказав тренер.

Сезон, що минув, за словами хмельничанки Марини Бех-Романчук, був надскладним.

«Ми опинилися в тих умовах, у яких не були раніше. І, попри якісь успішні моменти, було складно, бо ми боролися не фізично, а більш морально», - говорить Марина.

Зібратися і виступити на змаганнях європейського і світового рівня спортсменці допомогла сила волі: «Якщо ти не можеш виступати на міжнародному рівні, показувати результат, то чого ти взагалі маєш перебувати за кордоном. Залишайся вдома, роби щось корисне вдома. Якщо ти виїхав туди, в тебе іншого вибору не залишається, крім того, як робити свою справу на всі 100».

Про попередній сезон для чинної чемпіонки Європи зі стрибків у довжину в приміщенні Марини Бех-Романчук її тренер Вадим Крушинський говорить так: «Були, на жаль, і негативні моменти: це нереалізований чемпіонат світу, як в потрійному стрибку, так і в довжину. Хоч, не безпідставно, розраховували ми там на медалі високого ґатунку, висока форма фізична була, на жаль, це спорт, не все завжди складається, як ми хочемо. З точки зору вдалої, звичайно, це чемпіонат Європи, знову ж таки, не все реалізували, як хотіли, у стрибку в довжині в останній момент з рук медаль ми випустили. А у фіналі потрійного все це компенсували й золотою медаллю, і чудовим результатом».

У потрійному стрибку Марина Бех-Романчук цього року дебютувала на змаганнях. Та, за словами її тренера, цю легкоатлетичну вправу вони використовували на тренуваннях багато років.

«Я, як особистий тренер завжди знав про певний хист Марини в цьому виді. Цей результат взагалі перевершив всі очікування, приємно вразивши, і, я сподіваюся, ми ще будемо прогресувати. Адже це був тільки перший сезон змагального і досвіду, і техніки, багатьох компонентів ще у цьому виді нам не вистачає», - каже Вадим.

Марина Бех-Романчук каже, стрибок у довжину і потрійний доповнюють один одного: «Їх поєднувати не важко, це два технічних стилі. Один з них є складно технічним, інший не настільки ускладнений. Але в кожному виді є якісь свої важкі моменти, з якими потрібно справлятися, які потрібно тренувати».

Вадим Крушинський розповів, яким бачить новий змагальний сезон для Марини Бех-Романчук: «Ми ще не визначилися з приводу зимового сезону, остаточно не вирішили, чи будемо брати участь у змагальних сесіях, чи будемо готуватися до літнього сезону чемпіонаті світу в Будапешті. Однозначно, головний наш старт - чемпіонат світу в Угорщині».

Нині, до нового змагального сезону Марина Бех-Романчук готується в Хмельницькому.

Авторка: Ярослава Антошевська

Читайте також

  • На Хмельниччині дітей навчатимуть реагувати на надзвичайні ситуації

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок