На Полтавщині в Опішнянській громаді вирощують овочі та зелень

На Полтавщині в Опішнянській громаді вирощують овочі та зелень

На Полтавщині в Опішнянській громаді вирощують овочі та зелень
фото: Суспільне Полтава

В Опішнянській громаді облаштували теплицю, аби цілий рік вирощувати овочі та зелень на продаж. Так забезпечують робочі місця для жителів, а виручені гроші вкладають у розвиток цієї справи. Про це Суспільному розповів голова громади Микола Різник.

Любов Крохмалець поливає редиску у теплиці в селі Попівка. Її облаштували в Опішнянській громаді, аби вирощувати зелень та овочі.

"На цій ділянці посіяна редиска. Тут прориваємо бур’ян для того, щоб було їй гарно проростати. Ось це пристосування у мене для того, щоб підійти ближче до середини, прорвати тут бур’ян, якщо я не дістану скраю", — каже працівниця теплиці Любов Крохмалець.

На Полтавщині в Опішнянській громаді вирощують овочі та зелень
Любов Крохмалець працює у теплиці. фото: Суспільне Полтава

Облаштували теплицю торік, витратили близько 200 тисяч гривень із бюджету громади. Нині її передали у власність комунальних підприємств та найняли на роботу місцевих.

"Ідея створення теплиць – це створити такий кейс і показати людям, що можна заробляти на землі й тут. Максимальне використання ручного труда, щоб люди заробляли, і отримували якийсь прибуток. Працівники тут основні – дві людини. І є сезонні, коли тут садили і підготовлювали землю, то більше п’яти людей працювало, а на збір урожаю так само буде п’ять людей, тому що треба чистити, збирати", — говорить голова Опішнянської громади Микола Різник.

Зелень та овочі планують продавати, а виручені гроші витрачати на насіння, техніку та розвиток справи.

"Тут посіяли кінзу, є зелена і фіолетова. Це трішки посіяли фіолетової на пробу, більшість йде зелена", — каже працівниця теплиці Любов Крохмалець.

На Полтавщині в Опішнянській громаді вирощують овочі та зелень
Цибуля, яку вирощують у теплиці. фото: Суспільне Полтава

Також у теплиці вирощують, зокрема, 1,5 тонни цибулі. Згодом планують висадити ще тонну. Для цього підтримують температуру за допомогою двох дров’яних котлів.

"На даний час тепло, тому зараз вона (теплиця – ред.) не отоплюється. Вночі отоплювалася, бо на ранок можливі були морози й дотримуватися відповідної температури, щоб не менше 10 градусів тепла. І це все з періодичністю до 5 годин (протоплювання – ред.), а якщо морози, то тоді буде частіше", — говорить працівник теплиці Олександр Каплунов.

За словами голови громади Миколи Різника, надалі планують садити у теплиці квіти та інші овочі для продажу.

Вибір редакції

На початок