Коли в Одесі можуть розпочати опалювальний сезон

Коли в Одесі можуть розпочати опалювальний сезон

Ексклюзивно
Коли в Одесі можуть розпочати опалювальний сезон
Батарея. Ілюстративне фото. фото: УНІАН

Незабаром в Одесі настануть холоди й, відповідно, знизиться температура повітря у помешканнях людей. Коли очікувати опалення і яка буде на нього вартість — розповіла Суспільному директорка комунального підприємства теплопостачання міста Одеси Ганна Познякова.

За словами Ганни Познякової, технічно подавати опалення у квартири одеситів у підприємстві вже готові, а угода з "Нафтогазом" підписана з першого листопада.

"Опалювальний сезон розпочинається відповідно до розпорядження мера міста Геннадія Труханова. Не раніше, ніж цього будуть вимагати температурні показники зовнішнього повітря, а саме коли середньодобова температура сягне менш ніж вісім градусів тепла за останні три дні. Тоді розпочинається опалювальний сезон. Температура сьогодні нас радує, будемо сподіватись на краще", — пояснює директорка.

Попри це, вона також звернула увагу на воєнний стан, який теж може вносити корективи у роботу теплопостачання.

"З технічної точки зору ми повністю готові. Звісно, є проблеми. Всі бачать новини й ті реалії, в яких ми живемо майже вісім місяців. Працівники нашого підприємства роблять усе можливе. Також в цьому допомагають представники місцевої та центральної влади", — розповідає Ганна Познякова.

За її словами, тариф на тепло цієї зими не зміниться. Вартість 1 Гкал для населення складе 1 813 грн.

Читайте також

  • В Одесі ремонтують теплову мережу, до якої підключені 80 будинків, школи та лікарня
  • Про опалювальний сезон, запаси газу та обстріли росіян: інтерв'ю з начальником управління життєзабезпечення Одеської ОВА
  • Пережили ракетний удар та готуються до екстремальної зими: чи зможе Одеська ТЕЦ зігріти квартири

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок