В ОВА повідомили про ще одну звільнену з полону волинянку

В ОВА повідомили про ще одну звільнену з полону волинянку

В ОВА повідомили про ще одну звільнену з полону волинянку
Санінструктор Катерина Павленко. Фото: Facebook/Andrii Kryvtsov

17 жовтня з російського полону було звільнено трьох волинянок, – повідомив голова Волинської військової адміністрації Юрій Погуляйко.

Окрім прикордонниць Аліни Паніної та Людмили Кравчук, про яких Суспільне розповідало раніше, стало відомо також про звільнення уродженки села Четвертня Луцького району Катерини Павленко.

У Волинській ОВА повідомили про ще одну звільнену з полону волинянку
На світлині Катерина Павленко – крайня справа. Фото: Юрій Погуляйко

Відомо, що жінка – санінструктор. Довгий час жила і працювала в Луцьку. З чоловіком переїхала до Миколаєва, де влаштувалася в одну із військових частин. 12 квітня – день, коли Катерина останній раз була на зв’язку.

Наразі усі звільнені з російського полону жінки перебувають у Запоріжжі.

Що відомо

  • 17 жовтня Україна та Росія провели черговий обмін військовополоненими, при цьому Україна змогла повернути 108 жінок, яких утримували росіяни. Серед них – 37 евакуйованих з "Азовсталі".
  • Серед звільнених з полону також є прикордонниця з Нововолинська Алін Паніна. 25-річна жінка захищала Маріуполь. Потрапила у полон в травні на "Азовсталі".
  • Ще одна звільнена військовополонена з Волині – лучанка Людмила Кравчук. Прикордонниця була у полоні з квітня, вдома на неї чекають двоє дітей.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок