Род Стюарт дав притулок багатодітній родині біженців з України

Род Стюарт дав притулок багатодітній родині біженців з України

Род Стюарт дав притулок багатодітній родині біженців з України
Фото: Adam Gerrard

Британський музикант Род Стюарт допомагає біженцям з України – він орендував на рік для сімʼї з 5 дітьми будинок у Британії та повністю фінансує їхнє життя. Про це музикант розповів у інтервʼю для видання Mirror 17 жовтня.

"Я народився відразу після війни, тому моя сім'я має багато спогадів про неї. Ось як руйнівно це було для мене. Я не думав, що ми знову побачимо наземну війну з танками", зазначив музикант.

За словами Стюарта, у сім'ї, якій він допомагає, п'ятеро дітей. Вони подолали тривалий шлях і не розмовляють англійською. Музикант поділився, що родина зустріла його дуже тепло, одягнувши український національний одяг, почастувавши чаєм та солодощами.

Сер Род додав, що йому було дуже приємно познайомитися з сімʼєю, попри очевидний мовний бар'єр: "Вони така мила маленька сім'я і дуже ввічливі. Ніхто з них не розмовляє англійською, але у них такі чудові манери, особливо у підлітків".

"Бомбардування невинних дітей, бомбардування лікарень та дитячих майданчиків. Як і всі інші, ми були абсолютно не в собі. Я нікому не бажаю такого. Це зло, чисте зло".

Він розповів, що його команда відправила три вантажівки з необхідними товарами до кордону з Україною, а назад доправили 16 біженців до Берліна.

За словами Стюарта, він також надав роботу двом іншим біженцям у своєму великому маєтку в Ессексі.

Музикант також розповів, що у найближчому турі Великобританією має намір підтримати Україну: "У мене є пісня під назвою Rhythm Of My Heart, яка насправді про війну у В'єтнамі і про те, наскільки вона безглузда, але має відношення до будь-якої війни".

Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен боїться замерзнути через санкції для Росії — йому відповів Володимир Кличко

Чоловік та дружина — Ростислав та Олена — розповіли виданню, що вдячні Роду Стюарту "за їхню відкритість та щирі і великі серця. Завдяки їхній спонсорській допомозі та наполегливій праці Уоррена, наші діти тепер у безпеці і можуть нормально навчатися в школі".

"Ми щодня молимося про Боже благословення для сера Рода, Уоррена, їхніх родин та всього британського народу", — додали вони.

Род Стюарт, повне ім'я Родерік Девід Стюарт — британський вокаліст, композитор, автор пісень, продюсер, один з найвідоміших речників британського року 1970-х років.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок