Італія надала Україні новий пакет військової допомоги

Італія надала Україні новий пакет військової допомоги

Італія надала Україні новий пакет військової допомоги
Міністр оборони України Олексій Резніков та голова Міноборони Італії Лоренцо Гуеріні, фото: Міноборони України

17 жовтня Україна отримала від Італії новий пакет військової допомоги, повідомляє українське Міністерство оборони.

"Ми дуже вдячні Уряду Італійської Республіки та міністру оборони Лоренцо Гуеріні за надання нового пакету військової допомоги, який допоможе нам значно підвищити нашу обороноздатність проти російської агресії", — прокоментував голова Міноборони Олексій Резніков.

Читайте також: Збільшення військової допомоги ЄС для України: Боррель розкрив деталі

Міністр не оприлюднював деталей. Водночас італійське видання Formiche раніше повідомило, що Італія готує п'ятий пакет військової допомоги для України, що включає військову техніку та обладнання.

Що відомо

  • Після масштабних атак України Росією 10 жовтня, США, Німеччина та Франція негайно заявили про прискорення свої військової підтримки України. Сполучені Штати Америки прискорюють відправку сучасних засобів протиповітряної оборони NASAMS в Україну.
  • Сполучені Штати Америки працюють над створенням для України інтегрованої оборонної ракетної системи для захисту повітряного простору, що включатиме системи різної дальності та висоти.
  • Президент Франції Емманюель Макрон, 10 жовтня, заявив про розширення своєї підтримки України у відповідь на сформульовані Києвом потреби, в тому числі у військовій техніці.
  • Німеччина уклала угоду про постачання Збройним силам Чехії сучасних танків та бронемашин замість військової техніки, яку чеський уряд передасть Україні. Крім того, 11 жовтня Україна отримала від Німеччини сучасні системи протиповітряної оборони Iris-T.

Читайте також

Нова прем’єрка Італії заявила, що Україна може розраховувати на її підтримку

У найближчі пів року Італія не змінить позиції щодо санкційної політики та допомоги Україні — експертка

На початок