Марта Костюк обіграла білоруску Сасновіч на старті турніру WTA1000 в Мексиці

Марта Костюк обіграла білоруску Сасновіч на старті турніру WTA1000 в Мексиці

Марта Костюк обіграла білоруску Сасновіч на старті турніру WTA1000 в Мексиці
AP Photo/Julia Nikhinson

Упевнена перемога в двох сетах.

20-річна тенісистка Марта Костюк, єдина представниця України на турнірі WTA1000 в мексиканській Гвадалахарі, подолала стартовий раунд змагань. У першому матчі вона обіграла білоруску Алєксандру Сасновіч.

Турнір у Гвадалахарі - останній з серії WTA1000 у тенісному сезоні, він дебютує на такому рівні саме у 2022 році. Костюк потрапила до основної сітки напряму, а перед цим матчем програла чотири поєдинки з останніх п'яти.

Костюк та Сасновіч зустрічалися між собою уперше в кар'єрі. До повномасштабного вторгнення Росії за підтримки Білорусі в Україну Марта та Алєксандра грали в парі, востаннє це було саме в лютому 2022 року. Також вони зустрічалися між собою у парі на US Open-2022: тоді Марта разом з партнеркою обіграли пару Сасновіч у двох сетах, а після поєдинку Костюк не потиснула руку білорусці.

Сасновіч у світовому рейтингу перебуває на 26 позицій вище за Костюк, але в очному матчі без шансів програла українці.

Для перемоги Марті Костюк вистачило 68 хвилин. У першому сеті вона перемогла з рахунком 6:1, причому єдиний гейм втратила на своїй подачі. На старті другої партії тенісистки двічі втрачали свої подачі (3:3), але після того Марта забрала три гейми поспіль та виграла матч - 6:3.

За усю гру Сасновіч взяла лише одну свою подачу, програвши сім. У Марти Костюк реалізовано 7 з 11 брейкпоїнтів у матчі.

  • WTA1000. Гвадалахара, перший раунд

Алєксандра Сасновіч (Білорусь) - Марта Костюк (Україна) 0:2 (1:6, 3:6)

Що відомо

  • У другому раунді Марта Костюк зіграє з четвертою сіяною на турнірі, Марією Саккарі з Греції. Вони зустрічалися між собою одного разу - у 2021 році перемогла Саккарі.
  • Після змагань у Мексиці Марта заявлена ще на два турніри, а тоді виступить за Україну у матчі Кубка Біллі Джин Кінг проти Японії.
На початок