Російський військовополонений заявив, що пішов воювати, щоб сплатити борг за World of Tanks

Російський військовополонений заявив, що пішов воювати, щоб сплатити борг за World of Tanks

Російський військовополонений заявив, що пішов воювати, щоб сплатити борг за World of Tanks

Російський військовослужбовець Микита Глєбов, захоплений в полон українськими силами, розповів блогеру Володимиру ЗолкінуСпеціалізується на інтерв'ю з полоненими російськими солдатами, що пішов воювати для того, щоб віддати борги, які він отримав, граючи в онлайн-гру World of Tanks і перераховуючи гроші росіянці в TikTok.

Військовополонений працював у магазині "Пятерочка", коли знайшов втрачену кредитну картку. Він скористався нею, щоб перевести 5 000 рублів на ігрову валюту в відеогрі World of TanksWorld of Tanks (Світ танків) — багатокористувальницька онлайн-гра в реальному часі в жанрі аркадного танкового симулятора в історичному сеттінгу Другої світової війни. Розроблена білоруською студією Wargaming.net..

Поліція спіймала його і звинуватила в банківському шахрайстві. Він повернув гроші, які вже витратив, але також заробив штраф у розмірі 100 тисяч рублів. За 5 років він не зміг виплатити ці гроші – і пеня зросла до 300 тисяч.

Російський військовополонений заявив, що пішов до армії, щоб сплатити борг за World of Tanks
Військовополонений Микита Глєбов. Фото: Volodymyr Zolkin / YouTube

Глєбов сказав, що не може платити, тому записався на тримісячне відрядження в Україну, але в Україні потрапив у полон – тому невідомо, чи зможе він врешті-решт сплатити свій борг за World of Tanks.

Також полонений зізнався, що набрав мікропозики, щоб пожертвувати їх в TikTok блогерці-росіянці. "Я теж дуже любив проводити час у TikTok", – сказав він. Глєбов був модератором чату блогерки, а гроші витрачав на подарунки для неї.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок