Як на Рівненщині випускники допомагають своїм вишам

Як на Рівненщині випускники допомагають своїм вишам

На Рівненщині випускники Острозької Академії спільнокоштом оплатили повністю або частково навчання для п’яти студенток. Такі гранти там вручили втретє за останні роки. Суспільне з'ясовувало, як допомагають випускники у інших вишах області.

У трьох інших університетах Рівненщини практики, коли випускники систематично оплачують навчання студентам-контрактникам, немає. Про це розповіли їхні речники. Втім, окремі меценати-випускники допомагають безпосередньо своїм університетам або кафедрам.

В НУВГП асоціація випускників допомагає переважно з ремонтами аудиторій та закупівлею обладнання, розповів Суспільному речник вишу Віталій Прокопець.

Читайте також: Ремонт техніки, амуніція, психологічна допомога: як університети Рівненщини волонтерять під час війни

У МЕГУ випускник економічного факультету Петро Мельник започаткував турнір "Премія Петра Мельника". Під час проведення конкурсу усі охочі студенти мають можливість презентувати журі підготовку бізнес-планів, креативність у презентації, навички спілкування з аудиторією. Переможців турніру нагороджують грошовими преміями та подарунками, сказала представниця вишу Вікторія Золяк.

В РДГУ випускники допомагають переважно факультетам, з яких вони випустились, повідомив речник вишу Микола Пікула.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

Вибір редакції

На початок