У Лимані завершена ексгумація тіл з масового поховання військових ЗСУ

У Лимані завершена ексгумація тіл з масового поховання військових ЗСУ

У Лимані завершена ексгумація тіл з масового поховання військових ЗСУ
У Лимані проводять ексгумацію тіл у братських могилах. Фото: Telegram / Нацполіція Донеччини

У звільненому Лимані завершена ексгумація тіл з масового поховання військових ЗСУ. Триває робота з ексгумації іншого братського поховання з цивільними. Про це повідомляє Національна поліція.

"Слідчі завершили ексгумацію на місці масового заховання військовослужбовців ЗСУ в Лимані. Поліція вилучила з братської могили тіла 34 українських захисників", — йдеться у повідомленні.

У Лимані проводять ексгумацію тіл у братських могилах. Фото: Нацполіція Донеччини/Telegram
У Лимані проводять ексгумацію тіл у братських могилах. Фото: Нацполіція Донеччини/Telegram. У Лимані проводять ексгумацію тіл у братських могилах. Фото: поліція Донеччини

У відомстві додали, що триває ексгумація на другому братському похованні, де знаходиться понад 120 цивільних. За добу слідчо-оперативні групи піднімають і обстежують близько 10 тіл.

Що відомо

  • На 14 жовтня поліцейськім відомо про 35 поховань на деокупованих територіях. За добу поліція отримала інформацію про ще 4 місця захоронення.
  • 11 жовтня Офіс Генпрокурора повідомив про масове поховання біля Святогірська.
  • У деокупованій Лиманській громаді виявили катівні, повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
  • 6 жовтня у звільненому Лимані знайшли масове поховання. 9 жовтня поліція ексгумувала перші 20 тіл: тут поховані військові та мирні жителі.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок