Поблизу Франківська волонтери БУР-табору відбудовуватимуть будинок для десяти дітей з Маріуполя

Поблизу Франківська волонтери БУР-табору відбудовуватимуть будинок для десяти дітей з Маріуполя

Поблизу Франківська волонтери БУР-табору відбудовуватимуть будинок для десяти дітей з Маріуполя
Фото: БУР

З 29 жовтня до 13 листопада в Угринові, що поблизу Івано-Франківська, відбудеться волонтерський табір "Будуємо Україну Разом" у межах програми "Мріємо та діємо". Волонтери планують відремонтувати будинок для десяти дітей з дитячого будинку Маріуполя. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі БУРу.

"Війна зруйнувала дитячий будинок сімейного типу родини Давидових з міста Маріуполь. Зараз батько Іван боронить країну, а матері з десятьма дітьми довелося виїхати в Італію на звичайному легковому автомобілі. Але вже 25 серпня вони повернулися в Україну, щоб діти змогли надалі навчатися в українській школі", — пишуть у повідомленні.

Будинок для цієї родини знайшла команда благодійного фонду "YOUkraine — Ти є країна". Тепер волонтери БУРу готуються відремонтувати приміщення та підготувати його до проживання.

Табір в Угринові відбудеться у два заїзди, повідомляють у пресслужбі БУРу. Волонтери планують зробити ремонт у будинку й облаштувати його всіма необхідними меблями й технікою.

"Головна мета — зробити все для того, щоб ці діти мали достойні умови для спокійного життя і розвитку навіть кращі, ніж вони мали до війни, щоб поступово забувати про всі ті жахи, що увірвалися в їхнє життя", — йдеться у повідомленні.

Зараз БУР шукає волонтерів, які хочуть приєднатися до табору й допомогти підготувати будинок для родини. Долучитися можна з 16 років. Для цього потрібна згода батьків. Щоб стати волонтером, треба заповнити анкету за посиланням.

Що відомо

"Будуємо Україну Разом" — волонтерський рух української молоді. Програма "БУР" виникла у 2014 році як волонтерська акція Української освітньої платформи (тоді Львівська освітня фундація) з відновлення житла в Краматорську після його звільнення від російської окупації. Відтоді учасники програми допомагають створювати молодіжні простори та відновлювати будинки для сімей, які цього потребують.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок