Британський телеканал придбає картину Адольфа Гітлера: глядачі вирішать, чи варто її знищити

Британський телеканал придбає картину Адольфа Гітлера: глядачі вирішать, чи варто її знищити

Британський телеканал придбає картину Адольфа Гітлера: глядачі вирішать, чи варто її знищити
Фото: Channel 4/Rob Parfitt

Британський телеканал Channel 4 придбав картину Адольфа Гітлера і дозволить глядачам у студії вирішити, чи варто телеведучому, коміку Джиммі Карру спалити її з вогнемета. Про це 13 жовтня повідомляє The Guardian.

Майбутні телевізійні дебати під назвою "Проблеми з мистецтвом" (Art Trouble) поставлять питання про те, чи можна відокремити твір мистецтва від його творця – перед тим, як вирішити, які твори знищити за допомогою різноманітних інструментів.

Телеканал придбав роботи низки "проблемних" художників, у т.ч. Пабло Пікассо, а також засудженого педофіла Рольфа Харріса та сексуального насильника Еріка Гілла.

Ян Кац, програмний директор Channel 4, пояснив концепцію шоу. "У кожного твору мистецтва є захисники. Буде хтось, хто сперечатиметься не за Гітлера, а за те, що його моральні якості не повинні вирішувати, чи існує твір мистецтва, чи ні". І додав, що "Art Trouble" оспівує давню традицію "іконоборства і неповаги" на телеканалі, який колись транслював розтин трупа і давав людям наркотики в прямому ефірі.

Сам Джиммі Карр неодноразово зазнавав критики за свої жарти, а один з них (про Голокост у нещодавньому спеціальному випуску на Netflix на початку 2022 року) був засуджений численними групами, що виступають проти ненависті. Що не заважає йому останні 10 років бути одним з найпопулярніших ведучих численних телевікторин і передач.

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок