В ООН порівняли Путіна з дитиною, що вбиває своїх батьків і кричить "я — сирота"

В ООН порівняли Путіна з дитиною, що вбиває своїх батьків і кричить "я — сирота"

В ООН порівняли Путіна з дитиною, що вбиває своїх батьків і кричить "я — сирота"
Постійний представник Канади в Організації Об'єднаних Націй Боб Рей під час спеціальної сесії Генеральної Асамблеї 12 жовтня, фото: скріншот з трансляції Суспільного

Постійний представник Канади в Організації Об'єднаних Націй Боб Рей під час спеціальної сесії Генеральної Асамблеї заявив, що "ніякої русофобії" у світі немає, а президент РФ Володимир Путін має "щось на кшталт фобії" і нагадує дитину, яка вбиває своїх батьків і потім кричить “рятуйте мене я сирота”.

"Немає ніякої русофобії, це її (Росії — ред.) власні літаки, танки, її власна зброя, це саме вони зрівнюють із землею російськомовні міста і знищують російськомовне населення на сході України", — наголосив Рей.

Він зауважив, що ніхто не хоче применшувати суверенітет чи територіальну цілісність Росії.

"Міжнародний суд заявив, що немає ніяких доказів на підтвердження цих заяв Росії, але сама Росія двічі порушила український суверенітет і територіальну цілісність", — додав постійний представник Канади в ООН.

Що відомо

  • Генеральна асамблея ООН 12 жовтня підтримала резолюцію про невизнання псевдореферендумів на окупованих Росією територіях України. Резолюція має назву "Територіальна цілісність України. Захист принципів статуту ООН". 143 зі 193 країн-членів проголосували за резолюцію, 35 утрималися, 5 — проголосували проти.
  • На тимчасово окупованих територіях Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей 23 вересня розпочались, а 27 вересня завершились, псевдореферендуми про приєднання до РФ.
  • У ЄС попередили, що за жодних умов не визнають результатів "референдумів", які Російська Федерація намагається організувати на тимчасово окупованих територіях України, а всі причетні до них будуть притягнуті до відповідальності.
  • 30 вересня президент Росії Володимир Путін підписав "укази" про визнання Херсонської та Запорізької областей "незалежними територіями".

Читайте також

Видалити "ракову пухлину". Чи можна виключити Росію з Радбезу ООН

"Без правосуддя зцілення після війни ніколи не настане" — військова журналістка Жанін ді Джованні

Вибір редакції

На початок