Київрада збільшила втричі фінансування оборони столиці

Київрада збільшила втричі фінансування оборони столиці

Київрада збільшила втричі фінансування оборони столиці
Тренування територіальної оборони Києва. Фото: КМДА

Київрада збільшила більш ніж утричі фінансування міської цільової програми "Захисник Києва" на 2022-2024 роки для посилення оборони та безпеки столиці. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки КМДА Роман Ткачук.

Кошти спрямують на потреби військових частин, підрозділів ЗСУ та інших військових формувань, що вирушають із Києва для бойових завдань на передову. Крім цього за ці гроші ремонтуватимуть автомобільну військову техніку, пошкоджену через бойові дії.

"Також фінансуватиметься закупка зимового одягу, безпілотних літальних апаратів, радіостанцій, тепловізорів, дизельних електростанцій та інших матеріальних засобів за заявками військових частин", – уточнив Ткачук.

За його словами, суттєве збільшення фінансування Сил оборони та безпеки столиці обумовлене необхідністю не допустити подальших спроб захоплення Києва агресором.

У Києві створені дві бригади територіальної оборони та понад 40 добровольчих формувань територіальних громад, більшість яких виконують бойові завдання на передовій.

Що відомо

  • У січні Київська міська рада підтримала міську цільову програму “Захисник Києва” на 2022‒2024 роки, яка передбачала виділення понад 110 мільйонів гривень на зміцнення обороноздатності Києва.
  • 23 червня Київрада внесла зміни до цієї програми та збільшили фінансування безпекових заходів у 2022 році на 128,6 млн грн.

Читайте також

США прискорюють відправку засобів протиповітряної оборони NASAMS в Україну

Зеленський закликав ЮНЕСКО виключити Росію зі свого складу

Вибір редакції

На початок