Тіло екстренера ФК "Динамо" та захисника Дмитра Фіалки повернули під час обміну

Тіло екстренера ФК "Динамо" та захисника Дмитра Фіалки повернули під час обміну

Тіло екстренера ФК "Динамо" та захисника Дмитра Фіалки повернули під час обміну

Тіло екстренера львівського клубу "Динамо" та українського захисника Дмитра Фіалки повернули під час обміну. Про це повідомив голова Офісу президента Андрій Єрмак 11 жовтня.

"Вдалося звільнити 32 наших воїни та повернути тіло ізраїльтянина Дмитра Фіалки. Загиблий ізраїльтянин Дмитро Фіалка останні два роки проживав в Україні, працював дитячим тренером з футболу у клубі "Динамо" (Львів). Він воював за Україну, саме тут він зустрів своє кохання — дівчину, з якою у них народилися діти. На фронт пішов добровольцем", — розповів Андрій Єрмак.

Він додав, що серед звільнених — офіцери, сержанти та солдати ЗСУ. Всі вони були у місцях, де тривали жорсткі бойові дії. Багато з цих людей вважалися зниклими безвісти.

Як раніше повідомили на Facebook-сторінці футбольного клубу "Динамо" Львів Дмитро Фіалка загинув у бою за Україну 1 вересня. Він пішов захищати Україну у перші дні повномасштабного вторгнення Росії. У Дмитра Фіалки залишилися двоє дітей.

Що відомо

  • 21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя. З російського полону звільнили 215 українських військових, з яких 108 — бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії. В обмін на 200 українських захисників Україна передала Віктора Медведчука.

Читайте також

"Щоб скоріше повернули всіх захисників". У Кривому Розі родичі провели акцію на підтримку військовополонених українців

"Він в мене герой і я пишаюся ним": мати полоненого морпіха з Рівненщини чекає на повернення сина

Нас оберігають янголи тих захисників, чиї тіла ми привозимо додому. Історія командира пошукового загону Олексія Юкова

Вибір редакції

На початок