У Львові розповіли як працюватимуть школи, ДНЗ та ВНЗ упродовж тижня

У Львові розповіли як працюватимуть школи, ДНЗ та ВНЗ упродовж тижня

У Львові розповіли як працюватимуть школи, ДНЗ та ВНЗ упродовж тижня
Суспільне Полтава

У Львівській територіальній громаді до кінця тижня школи працюватимуть у онлайн-форматі, а дитячі садочки — у форматі чергових груп. Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий. Упродовж тижня також навчатимуться дистанційно студенти Львівського університету імені Івана Франка та Львівської Політехніки.

"Комунальні школи, гуртки та секції продовжують онлайн-навчання. Але вчителі будуть на місці, тому, якщо не маєте з ким залишити дитину, можете приводити до навчального закладу", — написав Андрій Садовий.

Такий формат навчання триватиме до кінця тижня. В п’ятницю у мерії обіцяють повідомити про наступні дії.

Упродовж тижня навчатимуться дистанційно студенти Львівського університету імені Івана Франка. Про це повідомили на офіційній сторінці ВНЗ.

"У зв’язку з посиленням небезпеки переходимо на дистанційний формат навчання до п’ятниці включно, 14 жовтня. Додаткова інформація про формат навчання буде повідомлена у четвер, 13 жовтня. Просимо слідкувати за повідомленнями", — йдеться у повідомленні.

Також дистанційно навчатимуться студенти НУ "Львівська Політехніка".

"З метою забезпечення можливості виконання індивідуальних навчальних планів для здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану та загрози повітряних ударів усі навчальні заняття з 11 до 14 жовтня 2022 року для всіх здобувачів вищої освіти відбуватимуться у дистанційному режимі (онлайн-навчання) відповідно до укладеного розкладу навчальних занять", — повідомили на сайті Львівської Політехніки.

Відповідно до наказу в.о. ректора Львівської Політехніки, директорам навчально-наукових інститутів та завідувачам кафедр доручили з 11 до 14 жовтня 2022 року забезпечити роботу підпорядкованих підрозділів у режимі чергування із урахуванням безпеки працівників.

Що відомо

  • 10 жовтня Росія завдала масового ракетного удару по території України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв.
  • Російські військові випустили понад 80 ракет, близько 45 збили сили ППО. Цілили, переважно, у критичну інфраструктуру.
  • По території Львівщини запустили 15 ракет. З них 7 збило ППО, вісім ракет влучили в енергетичні підстанції. Про це Суспільному повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
На початок