З Білорусі в РФ виїхали ешелони з танками, боєприпасами та ЗРК — моніторингова група

З Білорусі в РФ виїхали ешелони з танками, боєприпасами та ЗРК — моніторингова група

З Білорусі в РФ виїхали ешелони з танками, боєприпасами та ЗРК — моніторингова група
Фото: УНІАН

У вівторок, 11 жовтня, у Білорусі знову помітили два ешелони військової техніки, що рухалися у бік Росії. Про це повідомляє моніторингова група "Беларускі Гаюн".

Зазначається, що ранці з боку Мінська у бік Борисова (Мінська область, — ред.) помічено потяг, на якому перевозилося не менше 8 танків Т-72А, за словами очевидців їх було більше — від 15 до 30 і не менше 28 вантажівок Урал.

"Якщо придивитися, то на танках помітні білі написи, що може свідчити про те, що вони зняті зі зберігання з 969-ої бази резерву танків (Уріччя, Любанський рн, Мінська обл.), оскільки цей тип танків зберігався саме там", — зазначили автори допису.

У групі повідомили про ще один ешелон з військовою технікою в Орші (Вітебська область). Він також рухався у бік Росії.

На поїзді, зокрема побачили:

  • УАЗ — 2 од.;
  • Різні МАЗи — 5 од.;
  • ЗРК "Тор-М2" — 5 од.
  • "На техніці теж видно чудові білі написи. УАЗи та МАЗи, найімовірніше, зняті з 288-ї бази резерву автомобільної техніки, а от "Тори", швидше за все, на зберіганні не перебували", — йдеться у повідомленні.

Згодом інформацію про другий ешелон техніки у групі закреслили.

"Провівши додатковий аналіз, з'ясували, що ешелон в Орші був помічений не сьогодні, а в середині серпня і до передачі техніки РФ не має відношення", — повідомили у групі.

Що відомо

  • Раніше "Беларускі Гаюн" повідомляв, що у Білорусі проводять перевірку залізничної інфраструктури, що може свідчити про підготовку до приймання з РФ військових ешелонів.
  • Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький заявив, що Путін намагається змусити Лукашенка напряму вступити у війну проти України.
  • За даними ГУР росіяни продовжують перекидати на територію Білорусі іранські дрони-камікадзе “Shahed-136”, які в армії РФ перейменовані на "Герань-2".

Читайте також

"Це буде останнє рішення Лукашенка": Данілов про імовірність участі Білорусі у війні проти України

"Не провокуйте нас, ми з вами воювати не збираємося" — Міноборони Білорусі застерегло українців

У Білорусі 11 жовтня розпочалася перевірка Збройних Сил

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок