Загинув охоронець та пошкоджені автівки клієнтів. У Запоріжжі дві ракети влучили в автомобільний салон

Загинув охоронець та пошкоджені автівки клієнтів. У Запоріжжі дві ракети влучили в автомобільний салон

Загинув охоронець та пошкоджені автівки клієнтів. У Запоріжжі дві ракети влучили в автомобільний салон
Ракети С-300 поцілили в автосалон. Загинув охоронець. Фото: Суспільне Запоріжжя

Зруйноване вщент підприємство з ремонту автомобілів, загинув його охоронець, зіпсовані автівки клієнтів — такі наслідки ракетного удару по Запоріжжю, що завдали російські військові близько шостої ранку 11 жовтня. Пошкоджені також вікна й балкони у багатоповерхівці, що розташована поблизу.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного Запоріжжя, які побували на місці обстрілу.

45-річний охоронець завершував нічне чергування, коли по Запоріжжю росіяни вдарили ракетами.

"Хлопець щойно працевлаштувався, ще проходив випробувальний термін. Пропрацював можливо, тиждень, можливо менше на своєму робочому місці", — розповідає засновник та гендиректор мережі "Центр відновлювального ремонту" Андрій Разін.

обстріляли автосалон
Зруйнований ракетами автосалон. Фото: Суспільне Запоріжжя

Через пряме влучення ракети в автосалоні виникла пожежа. Адміністративний центр та виробничі цехи зруйновані вщент і не підлягають відновленню. Матеріальні збитки становлять понад три мільйони гривень. Зіпсовані й автівки власників:

"Всередині дві автівки частково пошкоджені. І ці, що були на ремонті, також пошкоджені. Машини клієнтів, що очікували ремонту".

обстріляли автосалон
Фото: Суспільне Запоріжжя

“Центр відновлювального ремонту” працює у Запоріжжі з 2007-го року. Запорізький філіал надавав робочі місця понад 10 працівникам. Не припиняв свою роботу й в умовах постійних обстрілів міста, розповів виробничий директор Денис:

"Я чув вибухи вдома і зрозумів, що дуже близько, десь на цій території, де ми працюємо. Це — цивільний об’єкт. Ніякого відношення до військових ми не маємо".

обстріляли автосалон
Від влучання двох ракет в будинках поблизу вилетіли шибки. Фото: Суспільне Запоріжжя

Ударна хвиля вибила майже всі шибки у дев’ятиповерхівці поблизу підприємства. Зранку люди, разом із головою ОСББ, вирішували, чим їх латати:

"108 квартир з боку Прибережної магістралі — в них всі вікна розбиті. Дерев’яні рами будемо склити, а пластикові пакети закриємо ОСБі, або плівкою", — розповідає голова ОСББ Сергій Володимирович.

Будівельні матеріали для ліквідації наслідків надасть комунальна служба міста. Загалом, за інформацією в.о. міського голови Анатолія Куртєва, сьогодні від ракетного обстрілу пошкоджень зазнали 8 багатоквартирних будинків.

Читайте також: "Росія відібрала". Вихователька з Комишувахи розповіла, як її родина пережила знищення будинку

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок