На відновлення зруйнованої частини критично важливих енергосистем піде багато часу — Міненерго

На відновлення зруйнованої частини критично важливих енергосистем піде багато часу — Міненерго

На відновлення зруйнованої частини критично важливих енергосистем піде багато часу — Міненерго
Фото: "Харківобленерго"

Енергетики зараз вимушені застосовувати тимчасові рішення та схеми, які не є такими потужними, як ті, що працюють на постійній основі. Про це в ефірі телемарафону повідомив радник Міністра енергетики України Олександр Харченко.

За його словами, зараз триває деталізований облік того, що пошкоджено або повністю зруйновано за 10-11 жовтня. Йде активна робота, щоб відновити енергопостачання в тих місцях, де були зафіксовані удари у вівторок, 11 жовтня. Повернули електропостачання тим, у кого вимикалося світло вчора, 10 жовтня.

"Зараз ми вимушені застосовувати тимчасові рішення, тимчасові схеми, які не є такими потужними, як ті, що працюють на постійній основі. Вони зроблені капітально, якісно. Пошкоджено частину обладнання, зруйновано частину критично важливих вузлів нашої енергосистеми, які нам доведеться доволі довго відновлювати, щоб вони були у тому вигляді, у якому вони мають бути", – сказав Радченко.

Що відомо

  • РФ 10 жовтня запустила по Україні 83 ракети, 43 з них збили ЗСУ. Окрім ракетних атак росіяни завдали авіаційних ударів із застосуванням 17 БПЛА типу “Шахід” з території Білорусі та АР Крим. Пошкоджено 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах і Києві. Частина областей знеструмлені, всі служби працюють на місцях і оперативно відновлюють інфраструктуру.
  • В ОПУ повідомили, що російські ракети влучили в об’єкти критичної інфраструктури (переважно об’єкти енергопостачання) у 12 областях та м. Києві. Станом на 20:30 10 жовтня частково порушено електропостачання у 15 областях та у місті Київ.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що обстріли російської армії пошкодили 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах та Києві, частина областей знеструмлені.

Читайте також

Дитячий майданчик, музей, житлові будинки. Що відомо про ранковий ракетний обстріл України

"Одна з найбезглуздіших терористичних акцій": розвідка прокоментувала ракетні удари РФ

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок