Військові РФ грабують окуповані села на Херсонщині

Військові РФ грабують окуповані села на Херсонщині

Військові РФ грабують окуповані села на Херсонщині
Фото: поліція Херсонської області/Facebook

Російські військові відбирають легкові та вантажні автомобілі у місцевих жителів тимчасово окупованих сіл Бериславського району. На вкрадених авто, росіяни вивозять майно з будинків та квартир селян.

Про це повідомляє поліція Херсонської області на сторінці у Facebook.

У публікації сказано, що військові РФ викрали з власного будинку 53-річного жителя Каховського району. Місцеперебування викраденого невідоме, зв’язок з чоловіком відсутній.

Також правоохоронці повідомляють, що армія РФ вкотре обстріляла деокуповані селища та прифронтові села у Бериславському районі. Там зруйновані приватні будинки, господарчі споруди, пошкоджені автомобілі, сільськогосподарська техніка та дороги. Також є поранені місцеві жителі.

За усіма фактами поліція відкрила 14 кримінальних проваджень щодо воєнних злочинів військових РФ на Херсонщині.

Що відомо:

  • Поліція викрила громадянина Росії, який перебуває у Херсоні і через пропагандистський канал виправдовує воєнні злочини РФ і збройну агресію проти України. Також 19-річну колаборантку, яка працює на цьому ж телеканалі.
  • В деокупованих селах Бериславського району, через обстріли військами РФ пошкоджені приватні будинки, автомобілі, навчальні заклади, магазини, лінії електропередач та є поранені місцеві жителі.
  • У Високопіллі через артилерійський обстріл армією РФ та влучання снарядів в ангарне приміщення пошкоджено п'ять тракторів та зернозбиральний комбайн.
  • Військові РФ продовжують захоплювати державні установи і приватні компанії. Збитки оцінюються у десятки і сотні мільйонів гривень.
  • У Херсоні окупаційна влада захопила приміщення Південної Степової Броварні "Дрофа". Керував процесом колаборант Ігор Семенчев, який очолив так званий "Фонд майна Херсонської області" при окупаційній адміністрації.

Читайте також:

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок