Посольство Казахстану в Україні, яке розташоване у Києві, можуть евакуювати

Посольство Казахстану в Україні, яке розташоване у Києві, можуть евакуювати

Посольство Казахстану в Україні, яке розташоване у Києві, можуть евакуювати
Фото з офіційної Facebook-сторінки Посольства Республіки КАзахстану

Посольство Казахстану в Україні, яке розташоване у Києві, планують евакуювати у зв'язку з загостренням російсько-української війни. Про це повідомляє видання Orda з посиланням на Міністерство закордонних справ Казахстану.

Скільки саме громадян Казахстану зараз перебувають в Україні, поки невідомо. Після весняної евакуації багато хто повернувся, зазначають у виданні.

"При першій евакуації багато хто виїхав, можливо, дехто повернувся, тому точну цифру я зараз назвати не можу. Звісно, ​​межі відкриті, життя продовжується. Я ж говорю, після першої хвилі евакуації багато хто повернувся додому", — сказав офіційний представник МЗС РК Айбек Смадіяров. Зазначається, що посольство Казахстану продовжує свою роботу у Києві. Нині вирішується питання про можливу повну евакуацію дипломатів. Поки невідомо, чи залишать вони країну, чи просто переїдуть в інше місто. "Наразі питання стоїть не про закриття посольства, питання про евакуацію співробітників нашого посольства. Це питання найближчими днями буде вирішено. Евакуації, швидше за все, буде повна", — додав міністр.

Що відомо

  • Посольства США, Франції та Чехії, а також представництво НАТО продовжують свою роботу в Україні на тлі масованих ракетних атак російською армією всієї території країни, 10 жовтня.
  • 10 жовтня під час масованого ракетного обстрілу України, який здійснила Російська Федерація, постраждав візовий відділ посольства Німеччини у Києві.

Читайте також

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок