Журналіст заявив про перешкоджання його роботі через розслідування про перегони під час воєнного стану

Журналіст заявив про перешкоджання його роботі через розслідування про перегони під час воєнного стану

Журналіст заявив про перешкоджання його роботі через розслідування про перегони під час воєнного стану
Журналіст Михайло Ткач. Фото: Facebook

Журналіст "Української правди" Михайло Ткач заявив, що невідомі намагаються перешкоджати його професійній діяльності та роботі його команди, ймовірно, через розслідування про вуличні перегони у Києві в умовах воєнного стану.

Відповідну заяву він оприлюднив 11 вересня на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, журналіст повідомив, що до водія його знімальної групи прийшли шестеро чоловіків, частина з яких була одягнена у військову форму. Один із візитерів представився поліцейським і заявив, що водій 10 жовтня спричинив ДТП і залишив місце пригоди.

При цьому чоловіки розпитували дружину водія про те, ким він працює, чи є журналістом, чи працює з Михайлом Ткачем. Також вони намагалися з’ясувати, де знаходиться офіс журналіста та "Української правди".

"Коли донька водія подзвонила батьку і намагалась дати слухавку цим чоловікам, вони залишили в спокої родину водія і пішли", — зауважив Ткач.

Журналіст додав, що ці люди не приїхали на поліцейському авто, а, зі слів сусідів, прийшли пішки.

Михайло Ткач заявив, що пов'язує цей інцидент зі своєю професійною діяльністю.

"Нещодавно ми зняли матеріал про столичних мажорів, гонщиків, які порушують спокій людей у цей воєнний час, влаштовуючи вуличні перегони. Я напряму пов’язую цей факт зі зйомками та публікацією цього матеріалу і продовженням нашої журналістської діяльності щодо цих гонщиків та їхніх перегонів", — наголосив він.

Журналіст закликав правоохоронців відреагувати на ці події.

"Ми неодноразово писали заяви про перешкоджання журналістській діяльності, і вони можуть легко встановити, чи дійсно є якісь провадження стосовно цього водія, чи це просто спроба залякати мене через людей, з якими ми працюємо", — зазначив журналіст.

Розслідування про вуличні перегони "Форсаж під час війни" було оприлюднене 28 вересня. Після цього Михайло Ткач заявив, що отримав багато анонімних повідомлень та дзвінків.

Читайте також

Наслідки ракетного удару по Україні, відключення електрики, нові обмеження для РФ, 230-й день війни. Онлайн

На початок