У Кропивницькому вуличне освітлення працюватиме в енергоощадному режимі

У Кропивницькому вуличне освітлення працюватиме в енергоощадному режимі

У Кропивницькому вуличне освітлення працюватиме в енергоощадному режимі
УНІАН

У Кропивницькому вуличне освітлення працюватиме в енергоощадному режимі, а містян просять максимально обмежити споживання електроенергії у вечірні години. Це інформація від заступника міського голови Олександра Мосіна. Зменшення використання, зокрема, побутової електроенергії, з його слів, дозволить суттєво допомогти енергосистемі та мінімізує потребу в аварійних відключеннях внаслідок ракетних обстрілів об’єктів української енергосистеми російськими військами 10 жовтня.

Важливо обмежити споживання електроенергії саме у вечірні години, які є піковими, сказав Олександр Мосін.

"Найближчі дні зовнішнє освітлення у Кропивницькому працюватиме в енергоощадному режимі, щоб дати можливість працівникам критичної інфраструктури дістатися з роботи додому. Одночасно закликаємо кропивничан зменшити споживання електроенергії у вечірні години – з 17:00 до 23:00".

Містян просять не користуватися електрообігрівачами, теплою підлогою, бойлерами, електричними сушарками рушників, кухонними електроплитами, мікрохвильовими печами, пральними машинами, електричними духовими шафами, електрочайниками, прасками, посудомийними машинами, кондиціонерами. Потужні побутові електроприлади просять вмикати лише вночі, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий.

Що відомо

  • Україна призупиняє експорт електроенергії задля стабілізації енергосистеми.
  • Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що в переважній більшості постраждалих від ракетних ударів Російської Федерації регіонів України, світло з’явиться до кінця доби.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок