У Тернополі вимикатимуть вуличне освітлення

У Тернополі вимикатимуть вуличне освітлення

У Тернополі вимикатимуть вуличне освітлення
Фото: Сергій Надал

У Тернополі вимикатимуть вуличне освітлення в темну пору. Про це повідомив на своїй сторінці міський голова Тернополя Сергій Надал.

"У зв’язку з критичною ситуацією з напругою в електромережі Тернополя вуличне освітлення в темну пору буде вимкнено. Вибачте за незручності. Якщо у наступні дні напруга в електромережі буде вища, вуличне освітлення увімкнемо.Звертаюсь до тернопільських водіїв і пішоходів. Зовнішнє освітлення в темну пору вимкнене. Будьте максимально уважні. Водії – не перевищуйте швидкість. Пішоходи – переходьте вулицю виключно на пішохідному переході. Переконайтесь, що поруч немає автомобіля. Водії можуть вас не помітити. Закликаю тернопільських підприємців вимкнути рекламні вивіски, вітрини та сітілайти. Це тимчасові вимушені міри. Дякую за розуміння", – каже міський голова.

Також не буде у місті гарячого водопостачання. Оскільки через низьку напругу не можна здійснити запуск технологічного обладнання. Окрім того, у місті не працюватимуть ліфти.

Міський голова Тернополя Сергій Надал повідомив, що в Тернополі критично низька напруга в електромережі.

"Через це можуть погоріти електроприлади. Враховуючи ситуацію та можливі віяльні відключення закликаю вас: не використовувати потужні електричні прилади; вимикайте з розеток електроприлади, якщо не користуєтеся ними. Можливий перепад напруги. У зв’язку з тим, що потужні електромотори можуть згоріти, ми відключаємо ліфти у всіх багатоповерхівках Тернополя. Це вимушена міра. Як тільки напруга в електромережі стабілізується, ліфти знову працюватимуть", – повідомив у Телеграмі міський голова.

Нагадаємо, сьогодні з 7:27 до 12:24 на Тернопільщині тривала повітряна тривога й були перебої з електропостачанням.

Що відомо

Вибір редакції

На початок