У Сумах комунальний транспорт курсуватиме зі змінами 11 жовтня: доповнено

У Сумах комунальний транспорт курсуватиме зі змінами 11 жовтня: доповнено

Оновлюється
У Сумах комунальний транспорт курсуватиме зі змінами 11 жовтня: доповнено
Суспільне Суми

У Сумах 11 жовтня не курсуватимуть тролейбуси №15 та 21. Маршрути підсилять приватним громадським транспортом. Про це повідомили в Сумській міськраді.

Також за зміненими схемами маршрутів курсуватимуть тролейбуси:

  1. №5 (вул. Героїв Крут-Центральний ринок).
  2. №7 (Хіммістечко-вул. Горького-просп. Шевченка-Центральний ринок-Хіммістечко).
  3. № 10А (12 мкрн.-просп.Лушпи-Школа №26).
  4. №13 (Хіммістечко-Залізничний вокзал-вул. Горького-Центральний ринок-Хіммістечкоко).
  5. № 15А (вул. Прокоф'єва-просп.Лушпи-12 мкрн.-просп. Лушпи-вул. Прокоф'єва).
  6. №18 (12 мкрн.-Залізничний вокзал).

Відповідно до схем маршрутів пасажирів перевозитимуть тролейбуси: №1, №2, №4, №8, №9, №12, №14, №17, №20, повідомляють в КП "Електроавтотранс".

Комунальний транспорт курсуватиме без дотримання розкладів, зазначають в КП. Переміщення комунального транспорту у режимі реального часу можна відстежувати тут. На цій електронній мапі також показані сховища та захисні споруди.

О 21:00 в КП повідомили про додаткові зміни. Тролейбус №5 курсуватиме з 12 мкрн.-Автовокзал-12 мкрн. Також 2 тролейбуси курсуватимуть за маршрутом № 10А.

11 жовтня о 7.30 в "Електроавтотрансі" повідомили, що на ділянці просп. Курський тролейбус №10А не курсуватиме через недостатню потужність у контактній мережі.

О 9.00 відновили курсування тролейбусів за маршрутом. У напрямку "Шпиталь-12 мкрн" перевезення пасажирів здійснюють два тролейбуси з автономним ходом.

О 12:30 в Сумській міськраді повідомили, що з другої половини дня 11 жовтня для з'єднання Курського напрямку із Хіммістечком автобусний маршрут №22 Веретинівка-Хіммістечко курсуватиме за частково зміненою схемою:

Веретенівка-вул. Веретенівська-вул. Ковпака-просп. Курський-вул. Металургів-вул. Горького-вул. Лугова (Центральний ринок)-вул. Набережна р. Стрілка-Покровська площа -вул. Харківська-вул. Богуна-вул. Паркова-вул. Борова-вул. Римського-Корсикова-вул. Серпнева-вул. Охтирська-Хіммістечко.

Зміни вводяться на період дії воєнного стану.

Що відомо

  • У Сумах протягом 10 жовтня перевозять пасажирів 10 комунальних автобусів. Газобуси з'їхали з лінії через проблеми із заправкою ТЗ на автозаправних станціях.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок