Закарпатців просять обмежити споживання електроенергії — голова ОВА

Закарпатців просять обмежити споживання електроенергії — голова ОВА

Закарпатців просять обмежити споживання електроенергії — голова ОВА
pexels.com

Тривалого відключення електроенергії на Закарпатті не буде, про це на брифінгу 10 жовтня повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. Однак, зі слів голови, для цього потрібно заощаджувати електроенергію та ставитися до неї помірковано.

"Наразі ми не володіємо до кінця інформацією, і ніхто не знає, наскільки пошкоджена інфраструктура стосовно постачання електроенергії. Наразі немає таких підстав говорити, що буде відключення. Разом з тим, можливо, не буде вистачати потужності, тоді, можливо, будуть планові відключення, але на сьогодні про це говорити ще рано. Якщо всі ми відсьогодні будемо заощаджувати електроенергію та ставитися до неї помірковано, то їх не буде", — повідомив голова ОВА.

"У зв'язку з наслідками обстрілів переконливо прошу всіх краян за можливості сьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити споживання електроенергії", — написав Віктор Микита на своїй сторінці у Facebook.

Водночас в Ужгородській міській раді інформують, що до 22:00 в Ужгороді 10 жовтня буде вимкнено вуличне освітлення — для зменшення навантаження на електромережі. "Також переконливо просимо ужгородців обмежити, за можливості, споживання електроенергії у найближчі кілька днів", — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

  • Реакція Кремля на руйнування Кримського мосту, Україна під ракетним обстрілом. 229-й день війни. Онлайн;
  • ППО збила понад половину ракет, випущених по Україні — командування Повітряних сил;
  • Російські ракети порушили повітряний простір Молдови — заява міноборони країни;
  • Путін та Лукашенко домовились розгорнути спільне угруповання військ.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок