В одному з міст на Черкащині скасували навчання

В одному з міст на Черкащині скасували навчання

Оновлено

В Умані скасували навчальний процес у школах. Про це повідомили пресслужбі міськради. Батьків та дітей просять перебувати в укриттях.

"Навчальний процес на 10 жовтня скасовано. Наполегливо просимо перебувати в укриттях. Батьки! Якщо маєте змогу — заберіть своїх дітей або прийдіть до них в укриття!", — йдеться у повідомленні. Також жителів Умані просять уникати місць критичної та транспортної інфраструктури.

Міська голова Ірина Плетньова своєю чергою звернулася до батьків уманських школярів:

"Сьогодні сигнал «Повітряна тривога» пролунав о 07:02. Вже о 07:30 у навчальні заклади почали прибувати учні. Наполегливо закликаю вас: якщо пролунав сигнал «Повітряна тривога» слідуйте в укриття, а не в навчальний заклад, щоб залишити свою дитину!".

Із 11 по 14 жовтня форма навчання в уманських школах буде дистанційною.

Що відомо

  • Зранку 10 жовтня російські окупанти завдали ракетних ударів по різних містах України. Під обстріл потрапили Київ, Львів, Запоріжжя, Харків, Вінниця, Тернопіль, Дніпро, Миколаїв. Від самого ранку майже на всій території країни оголошена повітряна тривога.
  • На Черкащині у зв'язку з цим можливі перебої в енергозабезпеченні. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
  • Черкаський провайдер McLaut повідомив про те, що через ракетні удари по всій Україні та перебої зі світлом 10 жовтня в області можливе тимчасове переривання доступу до мережі Інтернет.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок