Миколаївські представники омбудсмена розповіли про трудові права в умовах карантину

Миколаївські представники омбудсмена розповіли про трудові права в умовах карантину

Миколаївські представники омбудсмена розповіли про трудові права в умовах карантину

За інформацією Центру зайнятості, за останній тиждень в Україні втратили роботу понад 30 тисяч людей. Про те, як захистити свої трудові права, кореспонденти Суспільного в ефірі програми "Радіодень" поговорили із провідною спеціалісткою відділу регіонального представництва уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в південних областях Юлією Левкович.

Які трудові права має працівник в умовах карантину?

Українці повинні знати, що Верховною Радою ухвалено закон про внесення змін до деяких законодавчих актів, які спрямовані на забезпечення додаткових гарантій із боку держави, стосовно захисту економічних прав у зв'язку з поширенням короновірусної хвороби. Ці зміни стосуються Кодексу законів України про працю та Закону України про зайнятість. Безпосередньо в цих нормативних актах і передбачені права, які повинні бути забезпечені в умовах карантину. Працівники мають право працювати на умовах дистанційного режиму. Це передбачено в статті 60-й Кодексу про працю. При дистанційній роботі працівники розподіляють свій робочий час на свій розсуд і на них не поширюються правила внутрішнього трудового розпорядку, якщо інше не передбачено трудовим договором. У період запровадження карантину умова про дистанційну роботу встановлюється в наказі чи розпорядженні роботодавця. Із цим документом працівник повинен ознайомитися. Працівники мають право також працювати в умовах гнучкого режиму робочого часу. Ця умова здійснюється при погодженні між працівником та роботодавцем. Гнучкий режим робочого часу передбачає такі моменти: фіксований час роботи, змінний час і час перерви для відпочинку та харчування. Облік робочого часу забезпечується самим роботодавцем. Також повинна бути забезпечена оплата праці в повному обсязі та у відведені строки. Працівники мають право на оплату часу простою на період оголошення карантину і мають право на відпустку без збереження заробітної плати. Така відпустка надається за згодою сторін. Якщо працівник не виявив бажання писати таку заяву, роботодавець не може його до цього змусити.

Миколаївські представники омбудсмена розповіли про трудові права в умовах карантину

Світлана Одінцова та Юлія Левкович

Як це документально оформити?

Має бути письмово оформлена заява, відповідний наказ-розпорядження підприємства, щоб не виникало подальших труднощів.

Який зараз порядок отримання статусу безробітного?

Це можна зробити дистанційно. Якщо немає можливості відправити документи через Інтернет, то людина може залишити їх у скринці перед установою. Такі особи будуть отримувати допомогу на наступний день після реєстрації. Після закінчення карантину особа має прийти з необхідними документами.

Представниця уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області Світлана Одінцова розповіла, як можна звернутися за допомогою: "На цей час особистого прийому громадян немає. Можна звертатися на нашу гарячу лінію 0800 501 720, також написати листа за адресою вул. Образцова 4а/2 та на електронну адресу, зазначену на сайті уповноваженого Верховною Радою України з прав людини або на hotline@ombudsman.gov.ua. "

Ведучий програми - Андрій Тюренков.

Повний випуск дивіться за посиланням: https://mk.suspilne.media/episode/30828

Читайте також:

- Миколаївський юрист Руслан Пересунько розповів про законність карантинних обмежень;

- На Миколаївщині почав діяти посилений карантинний режим.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди