Двісті двадцять восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті двадцять восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті двадцять восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Робота військової техніки українців, фото ілюстративне. Фото: Генштаб ЗСУ

Ніч з 8 на 9 жовтня в Одеській області минула під сигнал повітряної тривоги. Про події в Одеському регіоні під час війни читайте у хроніці Суспільного.

На фронті загинув військовий з Одещини

На фронті загинув військовий зі смт Сергіївка Дмитро Чайка. Про це повідомили в Сергіївській ОТГ.

У своєму інтерв'ю голова Сергіївської селищної ради Анатолій Чередниченко підтвердив загибель військового та висловив співчуття родині. Також він відповів мешканцям щодо їх звернення про перейменування вулиці на честь Дмитра Чайки.

"Це можливо зробити. Ця процедура непроста, бо потрібно прийняти програму та порядок. Спочатку загиблого треба поховати. І, на жаль, це може бути не остання смерть. Але я дам завдання і ми будемо розробляти відповідну програму. Скоріш за все буде організоване громадське обговорення. Я дав завдання юридичній службі аби вони вивчили цей порядок та дізнались що потрібно для зробити", — пояснив голова.

Тюлька та ковбаса з фісташками: на Привозі в Одесі проводять безплатні гастротури для переселенців

Безплатні екскурсії для переселенців одеським Привозом проводять гідеси Тетяна Димніч та Юлія Сущенко. Під час прогулянки на базарі люди можуть скуштувати чорноморську тюльку, помідори мікадо та бочкові огірки. Про це повідомила журналістка Суспільного.

Над морем в Одесі ППО збила російський дрон-камікадзе

Близько 11:30 росіяни намагалися атакувати Одесу дроном-камікадзе типу "Shahed-136". Сили української ППО збили його над морем. Про це повідомили в ПК "Південь".

Повітряну тривогу оголосили об 11:09, згодом в Одесі бачили слід від роботи протиповітряної оборони.

Двісті двадцять восьмий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Фото: Суспільне Одеса

На Одещині знешкодять боєприпаси часів Другої світової війни

В Одеському районі на території селища Олександрівка заплановано 9 жовтня вилучення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС в Одеській області.

Знешкодять працівники ДСНС гранату РГД-33 та мінометну міну калібру 50 міліметрів.

В Чорному морі зменшилась кількість десантних кораблів росіян

В Чорному морі росіяни зменшили кількість великих десантних кораблів на один. Зараз їх маневрує 13. Про це повідомили в ОК "Південь".

Поблизу берегів окупованого Криму залишаються два надводних та два підводних ракетоносії з 24 "Калібрами" та десантний катер.

На початок