У Львові працює клуб юного кінолога

У Львові працює клуб юного кінолога

У Львові працює клуб юного кінолога
Суспільне Львів

У Львові розпочав роботу Клуб юного кінолога. Він діє у Ветеринарно-стерилізаційному центрі для тварин Львівського комунального підприємства "Лев", що на вулиці Промисловій. Заняття у клубі безкоштовна.

Курси можуть відвідувати діти віком від 10 до 18 років. Чотирнадцятирічна Таня прийшла зі своїм собакою Ханом. Дівчина розповідає, раніше вже відвідувала уроки дресирування. У клубі юного кінолога планує вдосконалити навички тварини.

"Хочу, щоб собака почав мене чути, бо інші собаки – його подразник. Він відволікається і тоді мене не чує і не бачить", – каже Тетяна Шведова.

У Львові працює клуб юного кінолога
Суспільне Львів

Уроки відбуватимуться кожного тижня. На навчання можна приходити зі своїми собаками. Якщо домашньої тварини ще немає – можна займатися з вихованцями ЛКП "Лев"

"Ми хочемо навчити їх базовим командам, щоб дитина могла нормально взаємодіяти з собакою. Щоб тварини були слухняні, щоб дитина могла з нею гуляти, щоб обом було комфортно на прогулянці", – каже кінолог ЛКП "Лев" Вікторія Харитонова.

У Львові працює клуб юного кінолога
Суспільне Львів

За правилами клубу юного кінолога: діти мають бути під наглядом дорослих. Зоряна Казмірук прийшла зі своїм похресником.

"Це хороший спосіб дітям проводити дозвілля і також знайти контакт з собакою, бо в нас собака велика і дитині важко з нею впоратися. Сподіваюся, що тут дитині підкажуть, як краще знайти спільну мову з твариною", – каже Зоряна Казмірук.

Набір на курси юного кінолога триває. Зареєструватись на заняття можна на сайті ЛКП "ЛЕВ"

Читайте також: У "Домівці врятованих тварин" розповіли про евакуацію звірів з прифронтового Запоріжжя
На початок