Біля стадіону Авангард у Рівному демонтують споруди, які стоять без дозволів

Біля стадіону Авангард у Рівному демонтують споруди, які стоять без дозволів

Біля стадіону Авангард у Рівному демонтують споруди, які стоять без дозволів
Фото: архів Суспільне Рівне

На вулиці Замковій у Рівному демонтують чотири тимчасово встановлені торговельні кіоски, які не мають необхідних документів. Три будівельні споруди 7 жовтня уже розпочали зносити працівники ШЕУ, одну власник демонтує сам. Суспільне з'ясовувало, чому проводять демонтаж та що буде на місці колишніх торговельних точок.

Під час попереднього огляду комісія з питань звільнення території Рівного від незаконно встановлених тимчасових споруд встановила, що два приміщення на Замковій пустували, а одне слугувало складом. Відтак, тут розпочали демонтаж тимчасових споруд, встановлених без дозвільних документів.

В одному з трьох кіосків, які планують знести, рівнянка Оксана зберігала товар. Жінка пояснює, що про можливий демонтаж складу знала.

"Не було коли, в принципі, не зносилось, тому й не забирали. Боже, будівництвопоруч з ринком зводять житловий квартал уже йде три роки. Яка раптовість може бути?", — каже орендаторка.

Біля стадіону Авангард у Рівному демонтують незаконні споруди
Фото: Суспільне Рівне

Заступник міського голови Євгеній Іванішин пояснює, що демонтуватимуть кіоски, встановлені без паспортів прив'язки тимчасових споруд та діючих договорів оренди земельної ділянки, тобто — у незаконний спосіб. Окремі приміщення були складськими, однак довгий час не використовувались і встигли обрости чагарниками.

"Речовий ринок закінчився за воротами, далі — територія міста, на якій було встановлено тимчасові споруди. До комісії зі звільнення міста від незаконно встановлених тимчасових споруд звернулася юридична особа з проханням про проведення демонтажу цих споруд. Визначення їхнього статусу, чи вони законні, чи незаконні", — пояснює він.

Біля стадіону Авангард у Рівному демонтують незаконні споруди
Фото: Суспільне Рівне

Демонтаж проводять працівники рівненського ШЕУ, знесені споруди відправлять на базу зберігання. Для того, аби забрати майно, власники повинні надати необхідні документи та оплатити проведений демонтаж і період зберігання на складі.

"Упродовж двох місяців ми намагалися там знайти власників чи тих, хто їх орендує чи використовує. А по факту, коли їх відкрили, виявилось, що вони пусті. Четвертий власник споруди вийшов на зв'язок, він її використовує і він написав заяву про те, що упродовж двох тижнів він самостійно його демонтує", — продовжує Євген Іванішин.

Чиновник каже, що незаконно встановлених тимчасових споруд у Рівному багато. Зазвичай мова йде про торговельні кіоски чи гаражі. Влада намагається контактувати з власниками, аби вони самостійно демонтували будівельну конструкцію. Що буде на місці демонтованих кіосків на Замковій — наразі невідомо.

"Це міська земля. Ми бачимо, що це територія, яка активно розвивається. З одного боку відбувається реконструкція стадіону, з іншого боку — зведення багатоквартирного житла. Ця територія має якось облагороджуватись. Тут чи парковки для автомобілів мають бути, чи якась транспортна інфраструктура", — додає заступник міського голови Рівного.

Читайте також

  • У Рівному попрощалися з очільником вибухотехнічної служби області Олександром Мамчуром
  • У Рівному анестезіолог зі США навчає медиків обласної лікарні надавати допомогу бійцям
  • Тільки для бустерної дози: Рівненщина отримала оновлену вакцину Pfizer проти Омікрону

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок