Він не знає, що народилась донька. Дружина нацгвардійця з Кіровоградщини пів року чекає чоловіка з полону

Він не знає, що народилась донька. Дружина нацгвардійця з Кіровоградщини пів року чекає чоловіка з полону

Ексклюзивно
Він не знає, що народилась донька. Дружина нацгвардійця з Кіровоградщини пів року чекає чоловіка з полону
Суспільне Кропивницький

19-річна Марія Зімарєва зі Знам'янки Кіровоградської області мріяла про святкову виписку з пологового і щасливе подружнє життя, натомість отримала сім місяців хвилювань за чоловіка, який нині перебуває в полоні російських військових.

Марія Зімарєва доглядає доньку, яку ніколи не бачив її тато. Військовополоненому Станіславу Зімарєву 22 роки, останні два служив у Нацгвардії.

"7 лютого він поїхав у Маріуполь на ротацію. Спочатку все було добре, а потім він розповідав, що 20 лютого в морі були російські кораблі і вони сиділи в окопах, бункерах. Він не виходив на зв'язок, потім, 28 лютого, написав, що все добре", – розповіла жінка.

16 березня надіслав повідомлення. Писав, що сумує за рідними. Марія сказала, що 7 квітня їй повідомили, що чоловік поранений: "Подзвонили з частини, сказали, що він безвісти зниклий, а через 20 хвилин передзвонили сказали, що "легкий трьохсотий". Прилетів від будинку осколок в стегно і вилетіло з іншої сторони".

Востаннє говорила з чоловіком 20 квітня. В середині травня він зміг передати записку. Просив берегти себе. Чи лікували поранення чоловіка, жінка не знає. Тоді він був на заводі "Азовсталь", який бомбили росіяни. Коли почалась евакуація, і українські військові, за наказом головнокомандувача, почали виходити з території заводу, Марія тричі переглядала це відео. Серед евакуйованих не знайшла свого чоловіка: "Я тільки знаю, що його бачили і передавали, що з ним усе добре. Це було через місяць після полону".

Жінка розповіла, що не опускати руки і бути сильною допомагає донька Валерія, яка ніколи не бачила тата, а він не знає, коли у неї день народження. Про те, що у подружжя буде дитина, вони дізнались у січні: "Коли він виїжджав перед ротацією, сказав, що мріє приїхати у травні, щоб у мене вже був животик і він це все бачив, а вийшло так, що весь цей час я одна. І зараз теж. Називала я її одна, тому що ми не встигли разом вибрати ім’я".

Два тижні тому Марія почала малювати картину. Її зробили на замовлення: тут назва і номер частини, у якій служить її чоловік. Дівчина вірить, як тільки домалює, чоловік повернеться додому. Перше, що зроблять разом – похрестять доньку.

Читайте також

  • Кропивницький: вийшли на акцію, щоб привернути увагу до зниклих безвісти рідних.
  • З російського полону повернувся військовий з Устинівки, що на Кіровоградщині.
  • З російського полону визволили військового "Азову" з Долинської Кіровоградської області.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок