"Пташка" з Тернопільщини вперше після полону зустрілася з друзями

"Пташка" з Тернопільщини вперше після полону зустрілася з друзями

"Пташка" з Тернопільщини вперше після полону зустрілася з друзями
Фото: Катерина Поліщук

Парамедикиня Катерина Поліщук з позивним "Пташка" у соцмережі виклала відео, на якому вона зустрілась з друзями із мотоклубу.

"Вони допомогли мені всім серцем і допомогли мені зміцніти в крилах. Підтримували, турбувалися, всього навчали і давали простір і свободу польоту. Потім почалася війна… ці люди чекали на мене разом з усією країною, чекали, любили всім серцем і дочекалися!" – розповіла дівчина.

"Пташка" також повідомила, що багато її друзів з мотоклубу захищають Україну від російської агресії.

Звільнена з полону "Пташка" зустрілася з друзями
Катерина Поліщук. Фото: Катерина Поліщук

Нагадаємо, дівчина з травня перебувала в російському полоні. Звільнили Катерину з полону 21 вересня. 21-річна Катерина Поліщук вчилась у Тернопільському мистецькому фаховому коледжі. Випустилась з відділення співу у 2020 році. У коледжі її впізнали, коли на початку травня захисник Маріуполя виклав у соцмережі відео, на якому дівчина зі зброєю, у підземеллі "Азовсталі", співає патріотичну пісню.

Після закінчення коледжу дівчина працювала у Києві у мотошколі. Тоді почала волонтерити й пройшла медичні курси. Катерина працювала у військовому госпіталі на Луганщині. З листопада 2021 року вона в складі "Госпітальєрів" була на Донеччині. Надавала медичну допомогу як парамедик військовим і цивільному населенню.

21 вересня Україна повернула з російського полону захисників Маріуполя, зокрема військових "Азову", повідомили Суспільному у полку. Обмін відбувся у Чернігівській області, повідомляють кореспонденти Суспільного. Водночас частина звільнених військових зараз в Анкарі, Туреччина.

Загалом з російського полону звільнили 215 українських військових. З них 108 – бійці "Азову". Також звільнили 10 іноземців, які воювали на боці ЗСУ, серед яких громадяни США, Британії, Марокко, Швеції, Хорватії – вони повертаються за посередництва Саудівської Аравії.

Нагадаємо, Катерина Поліщук у соцмережі виклала архівне відео, на якому вона співає на заводі "Азовсталь". Дівчина виконує пісню "Чорнії брови, карії очі".

Що відомо

На початок