На кінець року у Чернігові очікується дефіцит бюджету: про які суми йдеться

На кінець року у Чернігові очікується дефіцит бюджету: про які суми йдеться

На кінець року у Чернігові очікується дефіцит бюджету: про які суми йдеться
ФОТО: Getty Images

Дефіцит міського бюджету Чернігова, станом на кінець року, може складати приблизно 1 мільярд 800 мільйонів гривень. Про це міський голова Владислав Атрошенко сказав на засіданні виконавчого комітету.

За його словами, місто мало б отримати у цьому році понад два з половиною мільярди планових надходжень, але очікується дефіцит.

"У зв'язку зі знищенням багатьох підприємств міста Чернігова і втратою робочих місць і податків місцевих, ми отримаємо 1 мільярд 200 мільйонів, в крайньому разі 1 мільярд 400 мільйонів", — говорить Атрошенко.

На ліквідацію наслідків російського вторгнення місто в цьому році витратило 600 мільйонів гривень непланових видатків. Найзатратнішим напрямком видатків виявився ремонт 128 будинків, в яких було пряме влучання російських снарядів, сказав міський голова.

"Ми змушені були зробити певні дороговартісні роботи на створення укріпспоруд навколо міста, на закупівлю певних вузлів на ТЕЦ для вчасного початку опалювального періоду. На забезпечення сховищ для дітей для того, щоб ми вчасно могли розпочати навчальний сезон, а це вкрай важливо для мешканців. Тому, це є певні ризики для міста, це спільні ризики усіх містян. Я сподіваюся, що ми їх спільно з державою здолаємо".

Зокрема, зі слів Атрошенка, загальний дефіцит бюджету міста на кінець року може сягати приблизно 1 мільярд 600-800 мільйонів гривень.

Читайте також:

Атрошенко пропонує розпочати частковий демонтаж готелю "Україна" в Чернігові: що кажуть власники готелю

На початок