"Забивати "Реалу" у ЛЧ - завжди круто". Форвард "Шахтаря" Зубков у стилі Ібрагімовича забив уперше у групі єврокубку

AP Photos

Гравець "Гірників" допоміг команді скоротити рахунок видовищним ударом.

"Шахтар" закінчив перше коло у груповому раунді Ліги чемпіонів матчем проти "Реала". У Мадриді донецька команда мінімально поступилася мадридцям з рахунком 1:2.

"Гірники" ледь не зазнали розгрому від "Реала" у першому таймі матчу. Мадридці забили два голи у стартові 45 хвилин, проте на перерву пішли за мінімального відставання - відзначився Олександр Зубков.

Гол Зубкова відбувся на 39-й хвилині матчу. Форвард "Шахтаря" скористався прострілом від захисника Богдана Михайліченка, після чого склався і пробив боковими ножницями по воротам "Реала", які захищав українець Андрій Лунін.

• Відео голу Олександра Зубкова

Забитий м'яч Зубкова став для "Шахтаря" єдиним у матчі. Але й першим у кар'єрі 26-річного футболіста саме на груповій стадії Ліги чемпіонів.

Після поєдинку форвард дав флешкоментар виданню Tribuna.com, де відзначив, що радий забитому м'ячу. Але був би ще більш щасливий, якби "Шахтареві" вдалося відібрати очки у "Реала".

"Забивати на такому стадіоні, з купою вболівальників, ще й "Реалу" у Лізі чемпіонів - це завжди круто. Було б вдвічі крутіше, якби набрали якісь очки. Відсутність емоцій під час святкування? Наприкінці першого тайму вже сили трохи залишали, тож не було емоцій", - сказав про забитий гол Зубков.

Загалом у Лізі чемпіонів Олександр Зубков забив другий м'яч у кар'єрі. Вперше форвард відзначився у турнірі ще у липні 2019-го за угорський "Ференцварош" у матчі-кваліфікації ЛЧ проти "Лудогорця".

• Олександр Зубков повернувся до складу "Шахтаря" влітку 2022 року з "Ференцвароша". Його трансфер обійшовся "Гірникам" у 2 мільйони євро - найдорожчий перехід сезону в УПЛ.
  • Після повернення до "Шахтаря" Зубков зіграв сім матчів за донецьку команду, забив два м'ячі.
  • Перед відновленням клубних турнірів через міжнародну перерву Зубков також відзначився голом та двома результативними передачами у матчі за збірну України в Лізі Націй проти Вірменії (5:0).
  • "Шахтар" закінчив перше коло у Лізі чемпіонів на другому місці, набравши чотири очки у трьох поєдинках.

• Вівторок, 11 жовтня. "Шахтар" - "Реал" (Ліга чемпіонів)