Зима близько. У Покровську буде створено 13 теплопунктів. Газ може бути у середині листопада — МВА

Зима близько. У Покровську буде створено 13 теплопунктів. Газ може бути у середині листопада — МВА

Зима близько. У Покровську буде створено 13 теплопунктів. Газ може бути у середині листопада — МВА
Газова плита. Фото: Володимир Гонтар/УНІАН

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк повідомив, що газовики обстежують пошкоджені ділянки під землею. У Покровську облаштують теплопункти для містян, а газ може з'явитися у середені листопада.

"Знаю, що сьогодні багатьох з вас турбує питання підготовки до зимового періоду. Виникають питання, чи буде газ? Говорю одразу — напевно про це ніхто не знає. Сьогодні газовики обстежують пошкоджені ділянки під землею. Якщо їх знайдуть, то у кращому випадку газ до нас дійде у середині листопада. Це найкращий розвиток подій. Але ми повинні бути готовими й до іншого сценарію – діяти в умовах відсутності газопостачання", — зазначив Сергій Добряк.

За його словами, для таких категорій у Покровську буде створено 13 теплопунктів (пунктів обігріву) для розміщення 6,5 тисяч осіб.

Сергій Добряк розповів, що з водопостачанням не менш критична ситуація, ніж з теплопостачанням.

"Карлівська фільтрувальна станція була резервним водоймищем, на якому ми протримались досить тривалий проміжок часу. Води там майже не залишилось. Наразі ми працюємо над двома програмами: продовжуємо буріння свердловин та готуємо проєкт щодо очищення шахтних вод. Це система зворотного осмосу", — розповів очільник Покровської МВА.

За словами Сергія Добряка, можливі віялові відключення електроенергії, до чого теж повинні бути готові місцеві жителі.

Що відомо

  • Наразі у Покровську 42 тисячі людей. Але треба евакуювати ще половину. До повномасштабного вторгнення РФ в Україну у громаді було близько 80 тисяч людей.
  • "Донецькоблгаз" 14 травня опублікував на своїй сторінці у Facebook інформацію про можливе припинення постачання газу жителям Донецької області через дії РФ.
  • З 14:00 23 травня АТ "Донецькоблгаз" через пошкодження магістрального газоводу та відсутності можливості під'єднатися до альтернативного газоводу припинив постачання природного газу споживачам Краматорської громади, крім Комарської та Олександрівської об'єднаних громад.

Читайте також

На Донеччині приймають заявки від підприємств та бюджетних установ на відновлення газопостачання

Зима близько: у Маріуполі окупанти пропонують замість опалення евакуацію

Як міста Донеччини готуються до опалювального сезону

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок