Сумські правоохоронці підозрюють тренерку з хокею на траві у розтраті 600 тис. грн

Сумські правоохоронці підозрюють тренерку з хокею на траві у розтраті 600 тис. грн

Уточнено
Сумські правоохоронці підозрюють тренерку з хокею на траві у розтраті 600 тис. грн
Фото: unsplash.com

Сумські правоохоронці підозрюють провідну тренерку штатної команди національної збірної команди України з хокею на траві у привласненні та розтраті 600 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Сумської області 5 жовтня.

Підозрювана є працівницею Міністерства молоді та спорту України. Вона не з Сум, уточнили у прокуратурі 6 жовтня.

За даними слідства, у грудні 2021 року згідно з наказом Мінмолодьспорту були заплановані навчально-тренувальні збори з підготовки до чемпіонату Європи серед жінок національної збірної команди України з хокею на траві. Матеріально та фінансово відповідальною особою за проведення спортивних заходів визначили одну з працівниць Мінмолодьспорту.

Вона не оформила запрошення організаціям, що відряджають учасників для участі в навчально-тренувальних зборах, тож спортсмени не знали про проведення вказаних заходів. Жінка підробила необхідну документацію, зазначивши, що збори відбулись, а гроші витрачені на харчування та проїзд дітей, у тому числі й сумських.

Таким чином вона привласнила понад 285 тис. грн, вважають правоохоронці. Ще понад 260 тис. грн були перераховані ФОП за нібито проживання дітей під час проведення зборів.

Читайте також

  • На Сумщині директора організації підозрюють у привласненні трьох з половиною мільйонів гривень

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок