Протидія новим видам зброї РФ. Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Протидія новим видам зброї РФ. Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача

Важливо
Протидія новим видам зброї РФ. Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача
Президент України Володимир Зеленський. Фото: Офіс президента України

Президент Володимир Зеленський у середу, 5 жовтня, провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

За даними пресслужби, на засіданні Ставки заслухали інформацію від розвідки, штабу Збройних Сил України та командувачів військ оперативних напрямків щодо обстановки на фронті та останніх дій російського війська. Також обговорили стабілізацію ситуації у щойно деокупованих районах. Розглянули плани стосовно подальшого звільнення українських територій.

Окремо члени Ставки зупинилися на питанні протидії новим видам озброєння, яке використовує російська армія.

На засіданні також проаналізували актуальні потреби сил оборони в матеріально-технічному забезпеченні та перебіг підготовки військ до зимового періоду, зазначили у пресслужбі.

"Представники розвідки, штабу ЗСУ та командувачі військ оперативних напрямків доповіли про актуальну ситуацію на фронті. Серед інших важливих розглянутих питань – стабілізація на щойно деокупованих територіях, подальше звільнення наших земель, протидія новим видам зброї, які почав використовувати агресор, та підготовка нашої армії до зимового періоду", — написав президент.

У засіданні взяли участь: міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, очільники силових відомств і правоохоронних органів, а також керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак, його заступник Роман Машовець та секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

У режимі відеозв’язку до засідання долучилися командувач Сухопутних військ ЗСУ, командувач об’єднаного стратегічного угруповання військ “Хортиця” Олександр Сирський, командувач військ Оперативного командування “Захід” Сергій Літвінов, командувач військ Оперативного командування “Південь” Андрій Ковальчук та командувач об'єднаного стратегічного угруповання військ “Херсон” Олександр Тарнавський.

Війна. Усі останні новини

Читайте також

ЗСУ звільняють Херсонщину, "інструкція" на випадок ядерної атаки. 224-й день війни. Онлайн

На початок