Двісті двадцять четвертий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті двадцять четвертий день війни. Хроніка подій в Одеській області

Двісті двадцять четвертий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Генеральний штаб ЗСУ

Ніч з 4 на 5 жовтня в Одеській області минула під сигнали повітряної тривоги. Про події в Одеському регіоні під час війни читайте у хроніці Суспільного.

Ядерна загроза з боку Росії: як в Одесі облаштовують протирадіаційні укриття

Росія погрожує Україні ескалацією конфлікту та застосуванням ядерної зброї. Західні аналітики поки не бачать загрози, проте люди починають готуватися до такого сценарію подій, закуповуючи захист та створюючи укриття.

Журналісти Суспільного разом з інженером-проєктувальником відвідали сховища в Одесі та дізналися, якими вони мають бути, аби врятувати людські життя під час ядерного удару.

На Одещині затримали жінку, яка хотіла здати позиції ЗСУ в регіоні для масованого ракетного удару — СБУ

На спробі передачі даних про дислокацію ЗСУ в регіоні на Одещині затримали місцеву жительку. Про це повідомили в СБУ в Одеській області.

У жінки вилучили топографічну карту та схему з координатами тимчасового розташування підрозділу ЗСУ на Одещині. Саме по ньому росіяни планували здійснити масований ракетний удар. Жінка спостерігала за об’єктами та позначала їх локацію на карті.

За даними слідства, співпрацювати з росіянами місцева жителька почала від початку повномасштабного вторгнення. Вона неодноразово "афішувала" свої проросійські погляди серед оточення.

У ЗСУ назвали кількість дронів-камікадзе, які є на озброєнні у Росії

В Росії на озброєнні можуть бути сотні дронів-камікадзе.

"Була інформація щодо чотирьох бортів, можливо вже більше є, можливо інші методи доставки вже логістичні у них є. Якщо відштовхуватися від інформації про чотири військово-транспортні літаки, то мова може йти про сотні цих "Shahed-136", які вони маркують як "Герань". ... Є у них цих дронів сотні і зрозуміло, що можливо налагодили і інші шляхи доставки", — зазначив Юрій Ігнат.

Він додав, що збивати дрони намагаються всіма наявними способами, зокрема і використовують засоби радіоелектронної боротьби, але поки найефективнішими є зенітні ракетні війська.

Фермери з Одещини придбали 4 авто для ЗСУ

Керівники фермерських господарств Окнянської громади купили чотири автомобілі для сил оборони Одещини та підрозділів, що виконують завдання у сусідніх областях.

Двісті двадцять четвертий день війни. Хроніка подій в Одеській області
Одеська ОВА

На півдні країни збили шість дронів-камікадзе та вертоліт

О другій ночі 5 жовтня сили ППО на півдні країни збили шість безпілотників-камікадзе "Shahed-136". В Одеській області за ніч тричі оголошувалась повітряна тривога. Також 4 жовтня близько 17:00 в Бериславському районі Херсонщини збили російський вертоліт Мі-8.

Російська армія тримає на бойовому чергуванні 5 ракетоносіїв

У Чорному морі російська армія тримає на бойовому чергуванні п'ять ракетоносіїв. Загалом корабельну угруповання складається з дев'яти кораблів, що маневрують вздовж кримського узбережжя.

На початок