На Львівщині зі 1112 шкіл у 706 – навчаються офлайн

На Львівщині зі 1112 шкіл у 706 – навчаються офлайн

На Львівщині зі 1112 шкіл у 706 – навчаються офлайн
Суспільне Черкаси

На Львівщині зі 1112 шкіл області, у 706 – забезпечили очне навчання, у 394 – змішаний формат. Дистанційне навчання відбувається у близько 30 освітніх закладах. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

За словами директора департаменту освіти Олега Паски, перед початком навчального процесу у частині шкіл області обладнали ті укриття, які були до початку повномасштабного вторгнення.

"Частина громад будувала укриття, частина шукала щось відповідне поруч з навчальним закладом", – каже директор департаменту освіти Олег Паска.

Зараз на Львівщині навчається 281 тисяча учнів, забезпечують освітній процес 32 тисячі вчителів. Зі школярами та викладачами працюють психологічні служби та шкільні психологи.

"Спеціалісти проводять відповідні тренінги ще інтенсивніше, їм допомагають ізраїльські експерти, діляться власним досвідом. Українські психологи постійно консультують вчителів та учнів для того, щоб створити комфортну атмосферу в кожному закладі освіти, зменшити кількість стресу під час повітряних тривог", – каже Олег Паска.

На початку повномасштабної війни з області виїхали понад 30 тисяч учнів та понад тисяча вчителів. Майже 80% педагогів повернулися, 287 залишилось за кордоном.

Також, приблизно 7 тисяч ВПО здобувають освіту у Львівській області.

Читайте також: У львівських школах триває тиждень енергозбереження та енергоефективності

На початок