Родини товаришували і по гриби за цим маршрутом їздили вже не вперше: подробиці підриву автівки на міні біля Шестовиці

Родини товаришували і по гриби за цим маршрутом їздили вже не вперше: подробиці підриву автівки на міні біля Шестовиці

Родини товаришували і по гриби за цим маршрутом їздили вже не вперше: подробиці підриву автівки на міні біля Шестовиці
ФОТО: Суспільне Чернігів

Завжди їздили цією дорогою. У лісі поблизу Шестовиці 1 жовтня автівка з двома родинами натрапила на міну. Усі, хто були в машині, а це четверо людей, – загинули. Їм було від 45 до 56 років.

Це дві родини з сусіднього села Киїнка, які жили по сусідству та товаришували. В той день вони поїхали збирати гриби, розповіла їх сусідка Валентина. За її словами, в цей день вона чула вибух, але не могла подумати, що це були її сусіди.

Як каже Валентина, сімейні пари товаришували і по гриби за цим маршрутом їздили вже не вперше:

"Тією дорогою всі їздили і це така випадковість. Вони їздили-їздили. Олена Григорівна 50 років, Анатолію Григоровичу 56 було б 5-го числа. Теж люди порядні, хороші. Родини дуже добрі і Ігор Михайлович і Тетяна Миколаївна дружні, працьовиті люди. На жаль, що сталося, те сталося. Олена Григорівна і Анатолій Григорович, який працював все життя в лісі, на жаль, їх немає".

Сусідка Валентина
Сусідка Валентина. ФОТО: Суспільне Чернігів

За словами сусідки, про те, що вони поїдуть по гриби, рідні не знали.

"Це були Мекшун Ігор Михайлович і Мекшун Тетяна Миколаївна, донька їхня Анжела, їй 23 роки. Вона залишилася одна, батьки в дуже великому горі".

Родина їхала по гриби
Родина їхала по гриби. ФОТО: Суспільне Чернігів

Ввечері родичі зателефонували в поліцію, адже ніхто не виходив на зв'язок.

"Вранці наступного дня в лісовому масиві Чернігівського району було знайдено знищену вибухом автівку. Всі четверо людей в автомобілі загинули. Попередньо відомо, що загиблі проігнорували заборону на відвідування лісів і поїхали по гриби. Автомобіль рухаючись в лісі наїхав на невідомий вибуховий пристрій і підірвався", – розповіла речниця Нацполіції області Наталія Слабеняк.
Сапери працюють на місці вибуху
Сапери працюють на місці вибуху. ФОТО: ДСНС

Поліція відкрила провадження за статтею 115, Кримінального Кодексу України – умисне вбивство з позначкою нещасний випадок.

Ділянка на якій підірвалися четверо жителів Киїнки була промаркована попередженнями про заборону, говорить речниця ДСНС в області Ірина Щукіна:

"Імовірно забруднені ділянки промарковані нашими саперами, дуже багато поставлено знаків, але іноді мешканці самі їх знімають, тому наражають на небезпеку. На сьогодні не можна відвідувати лісові масиви, ліси, а також місця біля водойм".

Таблички, які попереджають про небезпеку
Таблички, які попереджають про небезпеку. ФОТО: Суспільне Чернігів

Поховають загиблих завтра, 4 жовтня.

Більше дивіться у відео:

Читайте також:

На Чернігівщині підірвавшись на міні загинули четверо грибників

На початок